SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies rządzą, Ladies radzą, Ladies nigdy Cie nie zdradzą! SPAM vol. 5 %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138292

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Ja też Was wspieram,zwłaszcza,że mam labę do października
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Wyjdź







































Zmieniony przez - 4nn w dniu 2011-06-14 16:37:22

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrong ta 1 sukienka przecudowna :) jak tak patrzę na to co kupujesz to gry ry ry :)
ja wczoraj tylko perfumy kupiłam i płyn micelarny w nagrodę po całodniowych rewolucjach, które były karą za paczkę ciastek, które zjadłam :D

kurcze kiedy u nas będą takie ceny jak w UK jeżeli chodzi o relację zarobków vs ceny w sklepach...
jak byłam ostatnio w Londynie to chciałam zostać i nie wracać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Danke, danke. Jeszcze zamowilam 2 spodnice olowkowe

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pokaż :) bardzo lubię spódnice ołówkowe i takie ciasne w talii i rozkloszowane. wczoraj mierzyłam jedną w zarze i sobie myślę.. no nie, ble ble, a potem poszłam do superpharm i wydałam o wiele więcej niż bym dała za spódnicę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
http://www.houseoffraser.co.uk/Mango Fitted pencil skirt/150056395,default,pd.html?cgid=307

http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1569687

ta druga to ta bezowa czy rozowa

Tak, tak, ceny w UK sa przyzwoite, np. palto burberry kosztuje £700, a u nas to wole nie sprawdzac. Pomijam purchasing power parity

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo fajne. No dokładnie, pracowałam swego czasu na wyspach i pamiętam, że za dzień pracy było mnie stać an puder Diora i np. dżinsy Zary.
A co do markowych rzeczy to tym bardziej. Tam mogę kupić buty za Ł500 a tutaj...
W każdym razie plan mam, żeby po studiach, choć na trochę, zrobić out :) najlepiej w ramach firmy. żebym nie musiała szukać pracy od nowa :D no i wiem, że byłabym w stanie się utrzymać wtedy.

Zmieniony przez - miaow w dniu 2011-06-14 16:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no ja tylko narzekam, bo moje ulubione sklepy sisley i massimo dutti nie sa w okolicy, a w Londynie tez wyboru nie ma.

Natomiast Max Mara jest zaskakujaco tania i stefanel, wiec plakac to nie placze.

A to fakt, zarobki sa bardzo fajne.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie, mnie przerażają, póki co, ceny w Max Marze i Stefanel.
Co tu narzekać :D Skoro internet w zasięgu ręki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
(w ogóle to fajnie Was poczytać a nawet pogadać. Bo śledzę ladies od dawna, pamiętam początki Martuccy, 4nn.. Twoje wrong . ale tylko czytałam cichutko

ups. zapomniałam edytować..

Zmieniony przez - miaow w dniu 2011-06-14 16:56:50

w sumie to byłam jak ladies jeszcze nie było, ale już mówię no bo teraz większość tutaj :)

Zmieniony przez - miaow w dniu 2011-06-14 16:57:46
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skok kalorii podczas restrykcyjnej diety

Następny temat

dieta Paleo

WHEY premium