Przez ostatnie kilka miesięcy Hafthor Bjornsson ciężko trenował i obecnie wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Niedawno ujawnił, ile schudł przygotowując się do walki  bokserskiej z Eddiem Hallem. Po tym jak pobił rekord świata w martwym ciągu podnosząc 501 kg, Bjornsson zgodził się na rywalizację w boksie z innym siłaczem Eddiem Hallem. Od tego momentu obaj strongmani solidnie zaczęli się przygotowywać do wielkiego wydarzenia, które odbędzie się we wrześniu przyszłego roku.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy śledziliśmy postępy w utracie wagi Hafthora Bjornssona, a ostatnia aktualizacja była naprawdę szokująca! Obecnie waży on mniej więcej 156 kilogramów. Przypominamy, że kiedy pobił rekord w martwym ciągu ważył 206 kg. Oznacza to, że od maja stracił aż 50 kg! Jest to naprawdę niesamowite, jak zdeterminowany jest Bjornsson. Za każdym razem, gdy publikuje zdjęcie na Instagramie, wygląda na coraz chudszego. A do września jeszcze sporo czasu. Strach pomyśleć ile jeszcze straci na wadze :)

 

OBEJRZYJ WIDEO

Komentarze (3)
Entreri

Serce i bebechy mu podziekuja.

0
rarytas1

Ważył 206 kg szok - z tą wagą 150 kg wygląda szczupło

0
babcius

Warto dodać, ze taki spadek wagi to nie tylko zasługa diety ale również odstawienie towaru. A przynajmniej dużo mniejsze dawki :)

1