SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies rządzą, Ladies radzą, Ladies nigdy Cie nie zdradzą! SPAM vol. 5 %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137617

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
rece mi opadaja

mam kolezanke ktora od paru miesiecy bezskutecznie probuje zniechecic do Dukana a raczej jego wariacji, laska zre cottage cheese na tony z warzywami, jeden dzien w tygodni wciaga wszystko na co ma ochote + mnostwo fajek i alkoholu
i oznajmila mi ze zapisala sie na silownie bo chce sie 'stuningowac' przed ciaza ktora planuja z mezem na koniec roku...

najgorsze jest to ze ona schudla 10kg i ma jedrne cialo, wiec nie idzie jej przekonac...

ja nawet nie chce myslec jakie spustoszenie w organizmie poczynilo to 'prowadzenie sie'

smutne jest to ze laska jest po 30ce wiec nie jakas malolata nieswiadoma...

a teraz chce zebym jej trening polecila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1551
"do treningu będziesz potrzebować: 1kg wołowiny, kaszę gryczaną (...) energicznie mieszać (...) żuć 3 serie po 15 powtórzeń na łyżkę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Znam taką, co męczy się z hemoroidami od kilku tygodni. Na Dukanie ma zaparcia, kojarzy fakty, ale jakoś nie tego

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
lomatko, dobrze ze wyroslam z takiego myslenia jakies 8 lat temu... a swoje za uszami mialam.

umieram na katar i goraczke. porobie troche zabiedzonych minek, moze szef sie zlituje i kaze mi isc do domu

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Mayatutaj wiek nie ma żadnego znaczenia,bo zarówno normalnie jak i szurnięte są wszędzie

czy stereotypy to wątpię,wiem co mi mama mówi,co szefowa gada jak klientki wychodzą z kwiaciarni to czasami uszy więdną,nie było osoby której by nie obgadała,klientki zawsze chcą,żeby moja mam robiła różne bukiety i inne takie,to potem szefowa się patrzy tak jakby miała ją zjeść,a jej córeczki(jedna przed 30., drufga po) to nie lepsze,pomiając fakt opyerdalania się,tak się jarają kto jakim samochodem podjeżdża i bajerują facetów(bo czasami też przyjeżdżają),że facepalm z dwóch rąk to mało,a widziałem te córeczki i szefową to wszystkie takie paniusie,żadne tam "blond & róż".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
ania glupota ludzka nie zna granic...

tylko to przykre, czlowiek chcialby pomoc a sie nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
maya, u mnie minka nie dziala

kiedys przylazlam z grypa do pracy... z goraczka w oczach... szef rozpuscil mi 'lemsip' zyczyl zdrowia i tyle go wiedzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
http://www.widelec.pl/widelec/1,111648,9796216,37_sposrod_najglupszych_artykulow__Faktu__i__Super.html




Macieju to co się dzieje ogólnie w firmach, to nie tylko to, co Ci mama przekaże ja bym np. nie chciała, żeby ktoś mnie oceniał w taki sposób tylko dlatego, że "gdzieś tam" kobiety się tak zachowują.
Generalizowanie jest do dvpy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
JA pyerdole. Gruszka, to życz jej ode mnie powodzenia w przyszłej ciąży =]

co ludzie są k*rwa tępi, to mnie przerasta. No k*rwa możesz dać kretynowi miliard przykładów tego, że masz racje, ale jemu wystarczy jego JEDEN, któryświadczy o tym, że jest inaczej. No i ****a - nie masz racji.

Śmierć frajerom @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
ja mam troche wyrzuty sumienia bo w tej Anglii to co chwila choruje i juz nie raz mnie do domu puscil. Z drugiej strony - za tydzien w czwartek ostatni dzien pracy dla niego, wiec juz mnie nie zwolni

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skok kalorii podczas restrykcyjnej diety

Następny temat

dieta Paleo

WHEY premium