SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie je masła ten pederasta! SPAM %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161666

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
W ogóle fajnie jest zobaczyć, jaki jest wpływ ćwiczeń i dobrego żarła na dłuższą metę, tzn ~kilkanaście lat. Ja się kiedyś dziwiłam, jak to jest że na ulicy 90% kobiet z małymi dzieciakami jest obwisła, a tutaj czterdziestki często biją na łeb osiemnastki. No i się okazuje że to nie przypadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 225 Napisanych postów 10107 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66451
tylko pytanie ile z was wytrzyma treningowo o 30-40:) bo z kazdym rokiem coraz mniej sie chce :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
kieszko89
Apropo dzialania na poped to nie zauwazylem roznicy a jest domniemane dzialanie pobudzajace dla mezczyzn rowniez. .


Jest troszkę bardziej napompowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
jak będą(są) efekty to będą i chęci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
aj a ja się właśnie łamie nad jakimś czymś takim bo po porannej kawie w połowie treningu zbiera mi się na rzyganie a bez kawy jestem zombie a nijak nie dam rady ćwiczyć inaczej niż 6:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Anani, napisalem co-nie-co o tym wyzej. IMO kazdy musi sprobowac tego typu srodki samemu, bo to kwestia osobista.

Krzychu, nie. Nigdy nie rozpatrywalem kawy + aspiryny jako srodka pobudzajacego, a ew. na kaca po 1 dlatego, ze niewazne jaka kawe wypije, moge zapic to litrowym energy drinkiem i isc spac, po 2 nie widze potrzeby naduzywania cierpliwosci mojego zoladka, bo mialem juz nadzerki i HP chcial mnie doyebal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 41 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55574
Jeśli ktoś trenował w czasie swoich młodzieńczych lat, to teraz też nie ma problemu. I co najważniejsze w dzieciach też się wyrabia taki nawyk, że ćwiczenia to zdrowie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 225 Napisanych postów 10107 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66451
ancia ja jestem najlepszym przykladem 3miesiace potrenuje i znowu sie op*****lam

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Kieszko jakieś 2 lata temu brałam dopalacze z Treca tylko nie pamiętam które i nie dawały jakiegoś wielkiego efektu. Brałąm też TSE nawet po 4-5 kaps dziennie i efektów ogromnego pobudzenia brak. Fakt że trening był efektywniwjszy ale szczerze to mnie teraz bardziej ciekawi ten efekt pobudzenia sexulanego

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Dokładnie. Jeśli kiedyś robiło się to świadomie i weszło w krew (i życie nie namiesza), to jest duża szansa

I hope

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-06-09 21:27:58
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skleroza - chcę być fit! :)

Następny temat

Trufka prosi o pomoc

WHEY premium