SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie je masła ten pederasta! SPAM %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161718

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
inna sprawa- ja sie zywilam miedzy zeszlym czerwcem i grudniem poza kanonem SFD. jakie szkody zdrowotne poczynialm to malo, mam takie niedobory, ze np. mam do dzis ogromne wahania nastrojow, stany depresyjne itp. co naprawiam czysta miska i suplementami. wiec pomysl jak takie laski sie czuja.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
A to juz inna sprawa :-0 Ja wywalilam cukry 1.5 roku temu i przestalam miec migreny, a wylam z bolu pare razy w roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja mam zapewne potezne niedobory magnezu. ja sie nie dziwie, ze taka oaza chodzi nadeta i wsciekla (choc uwazam, ze to zespol ostrego niedopchniecia) jak podstawa sa proste wegle i tluszcze trans.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
mi sie skonczyly ciezkie migreny i skonczyl sie problem z kregoslupem jak zaczelam regulanie cwiczyc

oko mi lata ostatnio, tutaj maja popularne wapno z magnezem, kupic takie czy samo? mam 'czysty' ale mi sie wlasnie konczy

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
spytalam B. czy nie moglby jej przeleciec dla swietego spokoju, bo nie idzie zyc...

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
ej ale ja też lubie grać w gry a otyła raczej nie jestem

yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Wrong, a jakiegos kumpla nie masz w stanie desperacji? A co z Julianem? Niezadawalajacy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
to jeszcze jako ciekawostkę dodam, bo to jest naprawdę bardzo osobniczy przypadek :D, że właściwie wszędzie bywa, potrafi być na 3 imprezach jednego wieczoru, spać u kogoś ze 3 godziny i następnego dnia pojechać autostopem do innego miasta (tak było w zeszłym tygodniu, nie zmyślam :D)

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Lucy-ale madrzejsza jestes

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja mysle, ze Julian ja puka, ale jemu od tego syfu pewnie nie staje. B. jest w Skandynawii, ale gdyby byl w okolicy to bym blagala na kolanach

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skleroza - chcę być fit! :)

Następny temat

Trufka prosi o pomoc

WHEY premium