SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie je masła ten pederasta! SPAM %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161704

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kierwa, już drugi temat dziś do zdrowia przeniosłam. Co ja Kaszpirowski, że przez ekran jakieś bóle w plecach czy dupie leczę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nic spadam dalej do nauki, mam już k***a dośc tych studiów no ale jakoś ten zapyerdol teraz trzeba przeżyć, byle do lipca miłego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ale nie rozumiem swojej miłości do koni - w wieku dziecięcym, podstępny kucyk ugryzł mnie w cyca (a właściwie w to co miało nim być) podczas gdy próbowałam zrobić sobie z nim zdjęcie. Do tej pory uważam, że dlatego właśnie jestem płaska
Krzyś: zluzuj poślady, nikt Marszałka nie obraża tym filmem nie wiem skąd takie podniecenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Martucca
Kierwa, już drugi temat dziś do zdrowia przeniosłam. Co ja Kaszpirowski, że przez ekran jakieś bóle w plecach czy dupie leczę?


Mam z dwa takie dziennie w treningu. W ogóle przestałem tam pisać, usuwam i przenosze tylko. Poziom żenujący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Adin dwa tri

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kittie, mnie konik polski w dupę ugryzł Ale potem zostaliśmy przyjaciółmi i skakaliśmy przez przeszkody wysokości krzesła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No koń na którym jeździłam, do mnie przy zapoznaniu kopnął - ale chyba tak tylko, po przyjacielsku bo żeber nie połamał a i oddech wrócił po 30 sekundach
Ale za to kiedyś zrzucił mnie wielbłąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja spadlam z konia na glowe, co wiele wyjasnia

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 225 Napisanych postów 10107 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66451
kittie z pewnych osob nie mozna sobie zartowac. Ale coz jak teraz sie promuje mysl ze mozna obrazac wszyskto co polskie i zwielkich polakow jak np Dmowski robi sie faszyste...

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skleroza - chcę być fit! :)

Następny temat

Trufka prosi o pomoc

WHEY premium