SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie je masła ten pederasta! SPAM %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161692

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
kittie
Ja mając lat może 11 naoglądałam się w tv jak żołnierze z jakichś spec służb robią sprawnościówki i mi odyebało...

Tak naprawdę to o stres chodzi. Same ćwiczenia to pikuś ale jak się jest praktycznie 24h w stresie to już tak łatwo nie przychodzi. Zresztą teraz to nie wojo tylko przedszkole się zrobiło. Dawniej to żołnierz musiał zap... z prędkością światła na wysokości lamperii a 200-300 pompek dziennie to mało było :D. Ech na książkę materiał a nie na posta forumowego.
Taa... zrobić w 30-stopniowym upale "małpi gaj" w tzw "kondonie" (dopięte OP1 z maską pgaz) z pełnym oporządzeniem w określonym czasie... bezcenne ...



Zmieniony przez - Redis w dniu 2012-06-08 13:25:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W wieku chyba 5 lat udalam się z wiaderkiem z piaskownicy do obory, aby wydoić krowę... Ocknełam się na ścianie, dobrych kilka metrów od zadu tegoż zwierzęcia. Bo się okazało, że nie krowa to była, ale byk rozpłodowy, któremu nie podobało się to, że brutalnie szarpnęłam go za jaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ooo, Redi, stare czasy. Ja z tego pokolenia, co w LO na przysposobieniu obronnym biegało po boisku w maskach gazowych i kopało okopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
e ten filmik z pilsudskim durny, ale nie jest imo obrazliwy.

'a jego ukochany kon nazywal sie k***A terminator. I strzelal z dupy laserami'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Krzyś: Ale jakie to jest obrażanie? Obrażono by go, gdyby powiedziano, że jest "głupi ...." bądź umniejszano jego dokonaniom czy coś w ten deseń. A to po prostu durnowata satyra. Nie wiem, w Polsce do wszystkiego jest takie podejście, że nawet ze 11 listopada, które powinno być świętem radosnym i wszyscy powinni się bawić robi się coś, co wygląda jak jeden, wielki, smutny pogrzeb. Wszystko na poważnie, z grobową miną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
idd. Kiedys bylo cos takiego z JP II ale wtedy byl szum we wszystkich mediach otym ze obraza sie Papieza Polaka.

plz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Marta: my też w pegazach biegaliśmy, bo nasz pan od PO był emerytowanym trepem i zabierał nas na poligon, kazał się wspinać, czołgać i kopać okopy i rzucać ćwiczebnymi granatami ale mnie się to strasznie podobało i PO to mój ulubiony przedmiot był - 6 miałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Kieszko, jestem!!

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
kieszko uciekł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 225 Napisanych postów 10107 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66451
wungiel wykopuje;p

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skleroza - chcę być fit! :)

Następny temat

Trufka prosi o pomoc

WHEY premium