SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie je masła ten pederasta! SPAM %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161801

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 225 Napisanych postów 10108 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66461
Marta taktyka prosta: Wchodzisz na takiej k***ie ze zmiatasz ich z powieszchni ziemi. Jest pierwsze p******niecie i oni nie zyja

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1744
hej,..

Martucca trzymam kciuki :)

czemu ja wcześniej tu nie zaglądałam..bylam pewna ze gdzieś tu siedzicie i macie niezły ubaw z Vitalji ha.. Co do dzieciaków to ja bylam bardzo aktywna, te bazy na drzewie.. to byly czasy. te liny na drzewach, skakanie po garażach.. Ja sie spasłam dopiero jak wyjechałam na jakis czas do Niemiec ... masakra ale wróciłam do formy, to najważniejsze. Ostatnio oglądałam film ze ślubu kuzyna w Niemcach..)50 % ludzi otyli, 40 % nadwaga, 2 osoby szczupłe + kilka dzieci ale tylko kilka bo większość tych dzieci to kluski... Mojemu synkowi widać mięśnie brzucha bo on jest ciągle w ruchu. chcemy go zapisać na jakies karate za kilka lat co by sie wyszalał bo jest bardzo nadpobudliwy

" Ci którzy są słabi czekają na szanse, silni zaś sami je tworzą!"
Og Mandino

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
tez Sis mam na oku nowa prace , tym razem na uniwersytecie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To niedobrze Marta, musisz chyba popracować nad swoją pozycją. Ale bez jaj, dzisiaj to jest jakaś masakra, normalnie miałam helikopter w głowie na treningu. I 2 osoby na siłce też się skarżyły, coś wisi w powietrzu. Może to przez ełro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
co nagle tak wcześnie na trening poszłaś?


yoo

Zmieniony przez - Lucyferka w dniu 2012-06-08 15:06:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A bo wychodzę wieczerzą, to trza było. Ale to zdecydowanie nie jest moja pora.
Najwięcej MOCy jest w nocy, maksować będę chyba po północy albo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja pyerdolę, źle ze mną, jak już gadam rymowankami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
o 3 w nocy!
rano to masakra, cały dzień później flak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Milutek powitać w krainie szyderii

Sis, ja Ci powiem, że kieruję się jednak w stronę posadek panstwowych, bo tam płacą za przerwy na lunch i kawę Tyle, że praca nie w charakterze wyrobnika (=postdoc), ale coś z władzą związanego

Ej... Powiedzcie mi, co za cyrk z tymi bramkami na autobanie do Gliwic? Bo ja będę jechać z DK i nie mogę stać 2h w kolejce, bo się spóźnię na laser do kosmetyczki

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-06-08 15:09:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Inga, nie, w ciągu dnia teraz już dam radę, ale na treningu byłam warzywem

tak gadacie o pracy, uniwersytetach... idę się pouczyć, przyszłość sama się k***A nie poukłada
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skleroza - chcę być fit! :)

Następny temat

Trufka prosi o pomoc

WHEY premium