SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie je masła ten pederasta! SPAM %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161719

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Kittie, misie to mozna i w Kanadzie spotkac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
I skunksy

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ania: z biznesem tam wejść, jednak chyba nie jest tak łatwo - wszystko jest obstawione przez niemieckie firmy: niemieckie banki, niemieckie markety, niemieckie apteki - oni tam zawsze byli, są i będą. Ale rumuńska wiocha to jest skansen jednak - łażą krowy, konie po ulicach, upyerdolone cygańskie dzieciaki - burdel z przerzutką, strach było z samochodu wyjść czasami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
dzień dobry

Monia.W.B
Ja się ograniczyłam do zwiedzania tylko po Polskiej stronie i byłam pod wielkim wrażeniem. Uwielbiam góry ale niekoniecznie po nich chodzić w upale 30 stopniowym (uraz za czasów liceum podczas wycieczki) . Zawsze przypomina mi się jak w Zakopcu zjeżdżałam z Czarnego Stawu do Morskiego Oka na tyłku . AŁA.


ja ostatnio przy złażeniu z zawratu tak zrobiłam ale to było celowe kolana mnie już tak napieprzały a raki i tak jechały w śniegu więc stwierdziliśmy jedziemy na dupie fajnie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1744
4nn
http://teleshow.pl/gid,14546974,img,14546997,kat,1024839,title,Mel-B-Zobacz-jak-seksownie-wyglada-jurorka-X-Factor-Nie-uwierzysz-ze-niedawno-urodzila-trzecie-dziecko-Nowa-figura-Melanie-idealna-czy-meska,galeria.html

Choć figura Melanie jest godna pozazdroszczenia, brytyjscy dziennikarze sugerują, że artystka odrobinę przesadziła. Obecnie jej zanadto wyrzeźbiona figura, nabrała nieco męskiego charakteru.




ooo Melka wróciła do siebie po ciąży. super :) ...Vitalijki zaś ja obrzucają "ohydami" haha
ale tyłek świetny..

" Ci którzy są słabi czekają na szanse, silni zaś sami je tworzą!"
Og Mandino

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
kittie wbrew pozorom łatwo o handel mi chodzi, wszystko łykają jak PL w latach 90.

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2012-06-11 09:31:45

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A w Rumunii jeszcze Sighisoara zayebista - mieliśmy hotel w samym grodzie, przy zamku. Prześlicznie, wszystkie kamieniczki, dachy kolorowe - naprawdę można się było w czasie przenieść. Udało nam się wynająć auto za 25e za dobę, a pan z wypożyczalni nam podstawił wyk***iście wielką pół ciężarówkę No i zjadłam obiad w budynku, w którym szanowny Vlad Tepesz się urodził Był chuyowy - ale liczy się klimat

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-06-11 09:33:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
katlak, fajnie było ale to uczucie jakby mi ktoś w tyłek igły wbijał już nie było przyjemne

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Duńskie ministerstw zdrowia z kolei ostrzega duńskich kibiców przed epidemią świnki na Ukrainie

Dzień dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Ja jeszcze nie miałam świnki ale i też nie wybieram się na Ukrainę

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skleroza - chcę być fit! :)

Następny temat

Trufka prosi o pomoc

WHEY premium