SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie je masła ten pederasta! SPAM %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161738

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja mam na uwadze moje uczucia do B. i nie chcialabym, zeby zyl w stresie zarabiania na nas, bo te opcje przecwiczyl juz z inna pania, nie mogl nic ze soba zawodowo zrobic, bo w razie kryzysu lezymy i kwiczymy. po prostu zalezy mi na nim i zeby mu bylo dobrze, zeby mial forse na swoje przyjemnosci, cale zycie sponsorowal dzieciaki, teraz niech ma luz i sie rozwija tak jak chce, a w razie czego mozemy zyc z oszczednosci i mojej pensji

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
moja matka musiala utrzymywac mnie i siebie i generalnie wypalila sie, wiec umiem sobie wyobrazic co czuje mezczyzna, ktory ma na utrzymaniu niepracujaca zone i dzieci

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Kendra, tylko co zrobic z cala ta moja edukacja moglam juz 12 lat temu Dynastie ogladac

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Inwestycja w związek, inaczej byście się nie poznali, nie? Albo nie mieli o czym gadać na starcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Nie rozmawiamy o statystyce teoretycznej

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Dobra kobieta z Ciebie wrong, wbrew pozorom

Musi być więc jakaś opcja, żeby pracować w zawodzie, ale nie hodować opony kortyzolowej. Wygryź Juliana, albo zmień Juliana....jakaś opcja musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
a jeszcze jedna sprawa, z niepracujacymi zonami (bo raczej o mezach nie slyszalam)- nie idzie odejsc od meza, nawet jak sie nie uklada...tak ze oczywiscie niech inni maja odmienna opinie, ale ja swoja ostra zachowam, bo to moja

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
remis!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Nie no wtedy to tylko opcja odejść do innego. ta opcja została obalona - nie ma jej, wybij z głowy DynastięObejrzysz na dvd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
dobra niedobra, po prostu wiem czego chce, z sepienia wyroslam w wieku mniej wiecej 22 lat. a z Julianem to jest skomplikowane i nie ma sensu rozstrzasac i tak odchodze, choc Julian probuje mnie przekonac przemawiajac do mnie a Dynastie oczywiscie mam na DVD. Gorzej Kendra jak zona jest stara i szpetna, to raczej widoki marne na meza sponsora

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skleroza - chcę być fit! :)

Następny temat

Trufka prosi o pomoc

WHEY premium