SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie je masła ten pederasta! SPAM %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161793

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
JAK BYLAM MLODA???????????

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam w talii o 5cm więcej niż za młodych lat Wyebało mi żebra w ciąży i już na swoje miejsce nie wróciły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
matka mowi, ze bylo strasznie, zaliczylam psychiatre, ale przetrenowalam sie jak zaczelam lekka atletyke, potem juz wrocila mi waga do normalnego 72kg. cycki zyebalam wtedy wlasnie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
o, ale nosze sweterek z liceum i nie mam zadnej opony Mloda, bylo tak, ze poniewaz nie bylam wychudzona jak idiotki, tylko atletyczna (tzn. babochlop z MIENSNIAMI) to wygladam tak samo jak 15 lat temu, nie? latwo jest, wiec Tobie tez, bo nie jestes d****ka i nie masz nog zurawia i witek, tylko ladna proporcjonalna sylwetke

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchaj Magdaleny, młodzieży. Wypracujesz sobie sylwetkę za młodu, to Twoje życie po 30-tce będzie piękne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
ja się wagą nic a nic nie przejmuje, tak samo jak szeroką talią . Koleżance ostatnio pokazywałam foty z początków i teraz to powiedziała że się zrobiłam mniej tłusta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Nie no powaznie, moze nie jestem krolowa suchosci, ale dzis kupilam sporo odziezy i wygladalam ladnie i mam ciuchy sprzed wielu lat, a jak kupuje to na lata. Marta wie to samo, bo laski nie kumaja, ze przed cudowna metamorfoza Sis bylas boginia

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Juz nie mowie Lucy, ze dobre zarcie, dlugi sen i brak fajek odznacza sie na plus (lub minus lat ) na pysku

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
mnie właśnie zastanawia jak bardzo spasione będą moje znajome za pare lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
i czy twarzyczke za młodu maltretujesz fluidami i innymi gufnami
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skleroza - chcę być fit! :)

Następny temat

Trufka prosi o pomoc

WHEY premium