SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto nie je masła ten pederasta! SPAM %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161676

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
curwa, w poniedziałek wyjazd a ja już mam reisefieber bo będzie trzeba w niedzielę się spakować
wrong: ja miałam podobny problem z równaniami, układami oraz zadaniami z logiki: potrafiłam je rozwiązać ale nichuya nie potrafiłam zapisać i wytłumaczyć innym jak tego dokonałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
i to sie nazywa niedocenianie geniuszu przez nauczycieli

dzien dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ja to znowu z matmą miałam problem, że na 5 to wszystkie zadania zrobiłam... a miałam problem z tymi najprostrzymi

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
matma to syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
mi sie po prostu nie chcialo, bo mi sie spieszylo zawsze. ale jedna nauczycielka mnie docenila, jak wylecialam z zayebistej szkoly za chamstwo i przeniesli mnie do mojej lokalnej to pani od chemii dala mi na pierwszej lekcji w pierwszej klasie zadania z 3 gwiazdkami z pazdro, rozwiazalam wszystkie i pani dala mi 6 do konca 4 klasy, to samo z fizyki. przez co ni chuya nie wiem co i jak i podlaczam sie do pradu

Zmieniony przez - wrong w dniu 2012-06-08 10:26:30

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A wiesz, mnie to doprowadzało do białej gorączki, bo kobieta od matematyki dawała mi np. połowę punktów za rozwiązywanie zadań, bo wyniki były dobre ale brakowało zapisów niektórych etapów, które powinny się znaleźć na karteczce...A mnie zawsze lepiej się liczyło w głowie, na skróty niż rozpisywanie linijka za linijką. W końcu moja szanowna matka, też matematyczka się wcurwiła, poszła odyebała kobiecie awanturę, więc baba się mściła na mnie. Przestałam chodzić na matmę, miałam komisa na koniec semestru i dostałam 5, zamiast zwyczajowego 3+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no ja Cie doskonale rozumiem, bo tez mialam przeyebane i tylko raz sie wysililam, zeby rozwiazac jak trzeba- na maturze, bo grozila mi ustna z chemii

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Pamiętam, że to głupie babsko było w komisji i ogólnie optowało za postawieniem mi 3, ale pan dr fizyk stwierdził, że jest niedouczona, nie potrafi myśleć poza schematem i do tego próbuje ściągnąć wszystkich do swojego poziomu, robiąc ze szkoły wylęgarnie idiotów. No, ale on mnie lubił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ech fajnie bylo sie napyerdalac z nauczycielami, choc ja kontynuuje w kazdej pracy, wiec nie narzekam

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Najlepiej było na studiach, na egzaminie ustnym usłyszałam: metoda, której użyła Pani do rozwiązania tego zadania, jest dobra i wyniki są poprawne, ale nie mogę Pani przyznać pełnej ilości punktów jako, że nie jest to metoda którą opisałem w moim skrypcie... I chuy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skleroza - chcę być fit! :)

Następny temat

Trufka prosi o pomoc

WHEY premium