SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto mi pomoże !!!!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610
Witam wszystkich !!mam pytanie czy używanie ABGYMNIC da jakieś rezultaty jestem początkującym i jeszcze niestać mnie na żaden sprzęt ,jak narazie to moge sobie pozwolic na Abgymnic.czy to wogóle coś da prosze pomóżcie!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 289
Kurde ludzie jezeli on dopiero zaczyna to skad mowa o A6W do tych cwiczeń trzeba z miesiac przygotowywac swoje miesnie brzucha gdyż nie beda one wstanie dokonczyc cyklu tych cwiczen. Ja polecam na początek Abs2 a po miesiacu, dwóch A6W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
lepiej sie na siłke wybierz przecierz nie musisz miec sptrzet odrazu w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
To jest to "krzesełeczko" co reklamował Pudzian? Jak tak to raczej nic poza mięśniami brzucha na tym nie poćwiczysz. Ale lepsze będzie A6W https://www.sfd.pl/temat144665/ oraz trening domatora(tam na dole poszukaj:P) www.kulturystyka.pl/atlas 

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
nie kupuj tych badziewi, lepiej składaj sobie sprzęt w domu, powoli po trochu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610
a od jakiego sprzętu powinienem zacząc ???i jakiej diety przestrzegać?? mam 176wzrostu i waze 58kg!???wszystkim serdecznie dziękuje za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
https://www.sfd.pl/temat173140/-tu o masie, wogole czytaj w odzywianiu
a sprzet no:ławka najlepiej z opcja skos,ewentualnie z wyciagiem gornym,obciazenie,sztanga,hantle 2 ,drazek(od tego zacznij) i jedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
Na początku było napisane, że go nie stać... Dlatego na początek domator, może jakiś Twój znajomy ma sprzęt? Jak coś to zakupy proponuję zacząć od hantli a jak jesteś troszku zdolny to prowizoryczną ławeczkę sam sobie zrobisz.

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610
oki zaczne od jakiejś ławeczki i hantelek !!!wszystkim serdeczne dziekuje za pomoc!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Załatw jeszcze sobie sztange i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610
Mam jeszcze jedno pytanie zaczynam robic brzuszki i wykonuje je 15 po 4 serie ,czy dobrze robie >(ćwicze tak z rana popoludniu i podwieczór )czy nie ppopale sobie mięśni brzucha????prosze o rade i czy wtedy jak już ćwicze to moge brać bialko???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
Patrz, zastosuj plan treningowy A6W (Arobiczna "szóstka" Weidera). Opis masz tu: https://www.sfd.pl/temat144665/ . Pozdro ;)

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstępy Pomocy!!!!!

Następny temat

Dieta i rozpiska - poszukuję!

WHEY premium