SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kształtowanie sylwetki aga1991

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Kasza kus - kus nie za bardzo. Nawet na logikę - jeśli coś się przyrządza zalaniem gorącą wodą i po minucie jest gotowe... to czy to może być zdrowe? Nie sądzę.

Budowanie masy to bardzo ciężki proces. A już osoby tak chude jak Ty to mają przerąbane i muszą się uzbroić w cierpliwość na okres wielu miesięcy, lat. Zmiany po miesiącu będą u Ciebie kosmetyczne i musisz się z tym niestety pogodzić
Na zdjęciach też jest inne światło, więc odbiór sylwetki jest zupełnie inny.

To co piszesz o niechęci - to tylko znak, że jesteś przemęczona i nie powinnaś brnąć na siłę. Bez regeneracji jeszcze trudniej uzyskać jakiś efekt treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Szczerze? To ja normalnie przyrządzam ją jak ryż i makaron, nie wiedziałam, że wystarczy zalać wodą

I w ogóle jestem w szoku, że mi tutaj mówicie, że chudzielec jestem. Całę życie byłam otyła, dlatego też sądziłam, że jakoś szybciej mi pójdzie to budowanie masy. Na brzuchu to tylko tłuszcz widzę, z zazdrością patrzę na te wszystkie wyrobione na siłce laski... 2,5 roku na siłowni a wyglądam, jakbym dopiero co tam weszła...

A co z hip thrust? Mogę jakieś inne ćwiczenie zamiast tego robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No jesteś tak btw. do następnych zdjęć wyprostuj się i napnij lekko brzuch. I zacznij ćwiczyć już teraz, bo podejrzewam, że jak masz nawyki to w ciągu dnia też chodzisz lekko przygarbiona. Na zdrowie Ci wyjdzie takie wyciągnięcie się do góry i trzymanie brzucha
A glute bridge? Będzie Ci łatwiej wejść pod sztangę. Co myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
myślę, że może być łatwiej, tym bardziej, że chyba wtedy na mniejszych ciężarach się operuje. spróbuję następnym razem.
ok, postaram się wyciągać :) dziękuję bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
przy glute bridge operuje sie na wiekszych ciezarach niz przy hip thrust
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Witajcie! Ja już po szpitalu. Było strasznie (paniczny strach przed igłami), ale już jestem bezpieczna w domku :) Niestety na jakieś 2 tyg bez treningów... mam nadzieję, że da radę szybciej wrócić na siłkę, zobaczymy. pozdrawiam kobitki!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No i super, że masz to już za sobą odpoczywaj i później do nas wracaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Witam Was serdecznie po tej długiej rozłące!
Niestety totalnie nie miałam czasu się tutaj spowiadać, po 8h przy kompie nie chce mi się dalej siedzieć.

Szybko podsumowując ten okres: 2 tyg po wyrwaniu zęba nie mogłam chodzić na siłkę i diety raczej nie trzymałam. Jadłam zdrowo ale zazwyczaj nie liczyłam tego. Miałam chwilowe załamanie i chciałam siłkę w p***u rzucić no ale całe szczęście po tygodniu jakoś to minęło i mam stosunek taki jak wcześniej - czyli chodź bo musisz, bez tego będzie jeszcze gorzej. Od 3 tyg jestem z powrotem na siłce i siła idzie do przodu. A jednak zalałam się. Zalałam się i to widać po wadze, po obwodach i po zdjęciach. Nie wiem, czy to kwestia za dużych kcal, w zeszłym roku czy 1,5 roku temu jak robiłam pierwszą "masę" to też się w ciul zalałam pomimo uwaga 2200 kcal i czystej michy. Może jednak za dużo mi te 2200 kcal w DNT i 2400 w DT?

Poniżej moje nieszczęsne foty i wymiary:



Dzisiaj:


dla porównania 15.04.2016:


Nadal trzymam się tej rozpiski, w DT dochodzi 50ww okołotreningowo:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Gestosc ciala jest lepsza i jakosc moim zdaniem, plecy prezentuja sie ladniej.
Przybylo w tali co prawda i tego kontynuowac nie chcemy. W ogolny rrozrachunku uwazam jednak, ze jest fajnie.

Ja bym nieco obciela tluszcz i podbila wegle.
I pomyslalam i zastosowaniu jednak treningu FBW, bedzie wiekszym bodzcem dla ciala, poniewaz wiecej cwiczen wielostawowych mozna w nim umiescic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Świąteczne wyrzuty sumienia – co z nimi zrobić?

Następny temat

Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety na siłowni?

WHEY premium