SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kształtowanie sylwetki aga1991

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Krótkie i intensywne treningi nie są złe - 50-60 minut jest jak najbardziej ok.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
aga1991
Jestem po treningu plecków. Fajnie było, przyjemnie jest nie robić superserii, gdzie zajmujesz dwie maszyny i latasz między nimi jak dzika.

Pytanka, które mi się nasunęły:
- brzuch robię 3x20, jest ok?
- Nogi wchodzenie na skrzynię to robić 10 razy jedną nogę, potem 10 drugą, czy na zmianę? Dodać obciążenie?
- Wykroki chodzone 15 na nogę?


1) tak ok
2) 10 na jedną, 10 na drugą
3) 15 na nogę

aga1991
Witam!
Jestem już po wszystkich 3 treningach, pytania tylko powyższe do nóżek ;)
Nie wiem, czy jakoś nie za szybko mi to wszystko idzie, treningi trwają tylko około godziny, klata+barki+bic to w ogóle chyba 50 min było... ruch negatywny robię zawsze wolniej, może za krótkie przerwy między seriami? A może godzina jest ok?;)

Postanowiłam dodatkowo raz w tygodniu robić coś dla regeneracji - rollmasaż lub sauna. Dzisiaj właśnie na rollmasażu byłam, żeby trochę te mięśnie porozluźniać. Za tydzień sauna, chociaż nie przepadam za tym ;P

Ogólnie czuje się jakoś grubo... nie wiem, może to w głowie siedzi po prostu. Całe życie diety, redukcje, a teraz masa... znowu zaczynam widzieć swój tłuszcz.
Mogę nie wchodzić na wagę i się nie mierzyć? Tylko zdjęcia co 2 tygodnie - wystarczy?

I zostawiamy na razie te 2000kcal (w tym 120ww)?

Pozdrawiam :)


Warto robić raz na jakiś czas jakieś pomiary czy zdjęcia żeby widzieć co się dzieje. Zdjęcia będą ok jeśli tak wolisz. Jesteś szczuplutka, więc u Ciebie zdjęcia bardziej oddadzą efekty niż centymetr.

A dobrze Ci na tym rozkładzie? Ja jestem zwolenniczką odwrotnych proporcji, ale jeśli to Ci służy to zostaw. Za jakiś czas bym dołożyła kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Witam dziewczyny, dziękuję za odpowiedzi.
Nie czuję się źle, ale też bym nie narzekała jakbym mogła więcej tych ww zjeść, bo wiadomo, że mogę wtedy bardziej w kuchni szaleć ;))

Aktualnie mam 1980 kcal
b: 143,1 g (29,0%) w: 119,1 g (24,1%) t: 102,6 g (46,8%)

Może spróbować:
2000kcal
b:140 ww:180 t:80

A co myślicie o rotacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Jest dobrze, siła idzie do przodu. Po każdym treningu są zakwasy czy jak to się fachowo nazywa, czyli chyba się nie obijam ;)
Dodatkowo zamieniłam auto na rower, trochę ruchu nie zaszkodzi.
Jutro sauna :)

Zdjęcia zrobię w tym tygodniu no i chyba odwaze się wejść na wagę. Porobie wymiary.

Mogę zwiększyć te wegle do 180?


Zmieniony przez - aga1991 w dniu 2016-04-12 22:41:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Spróbuj, ale utrzymaj stabilizację przez dwa tygodnie. I fajnie by było zrobić pomiary teraz i za dwa tygodnie (lub za tydzień i 2) żeby zobaczyć jak reagujesz - początkowo wzrost ww może trochę Ci ściągnąć wody, ale to później się stabilizuje. Przydałoby się żebyś wrzucała wypiski, bo w ciemno się nie doradza Rotacja jak dla mnie jest ok. Tyle, że nie powinnaś w te dni schodzić z kalorycznością za nisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Nie, no jasne, że będę wrzucać tutaj wszystkie pomiary i zdjęcia.
To na razie będę ciągnąć według tego:
2000kcal
b:140 ww:180 t:80
Poobserwuję, a jak będzie ok to za jakieś 2 tyg dorzucę kcal w dni treningowe do 2200.

Pozdrawiam

--
edit
bardzo brzydko, że pisząc uśmiechniętą mordkę jakier 'o kur*' się pokazuje :D


Zmieniony przez - aga1991 w dniu 2016-04-13 08:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Bo jak dajesz dwa nawiasy bez myślnika to się wywołuje taki emotikon dieta - ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
no juz zauważyłam, ale tak głupio jakoś :D

pozdrawiam i dziękuję za pomoc :)


Zmieniony przez - aga1991 w dniu 2016-04-13 08:17:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Halo halo.

Dzisiaj się sfociłam, zważyłam i zmierzyłam.

Zaskoczenie - waga nie drgnęła.
Sylwetka też niestety nie ;))

Co zauważam na nowej diecie - zdecydowanie mniej piję. Może to też wynika ze zmiany środowiska pracy, ale muszę zacząć tego pilnować.
Pomimo zwiększenia kaloryczności jestem głodna! Nie wiem jak to możliwe, że godzinę po zjedzeniu już bym znowu najlepiej coś wszamała...

Zdjęcia i wymiary:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tydzień czasu na zmiany w sylwetce to trochę za mało, ale zobacz jak fajnie - kcal na plus a waga się trzyma. Coś czuję, że dobrze tu będzie dołożyć do miski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Świąteczne wyrzuty sumienia – co z nimi zrobić?

Następny temat

Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety na siłowni?

WHEY premium