SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY :( (Ksztaltowanie mięśni)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6729

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Witam serdecznie.
Przeglądam to forum już dlugo i nie potrafie znalezc odpowiedniego tematu. Moj problem jest dosc skomplikowany, ale mam nadzieje, ze ktos bedzie w stanie mi pomoc. Otoż jak kazda chyba kobieta usiluje doprowadzic swoją sylwetke do perfekcji... Podejmowalam sie roznych aktywnosci, gdyz marze o bardzo szczuplej sylwetce, jednak zawsze zamiast tracic w obwodach - powiekszaly mi sie miesnie, bardzo szybko reaguja na cwiczenia. Niemalże na drugi dzien juz widac roznice. Dobra moze wreszcie przejde do sedna ;) Otoz chcialabym wiedziec jak osiągnac takie proporcje aby nogi byly szczuple, przy tym miec okrągla pupe... Kiedy mialam posladki, w ktorych nie chcialam nic juz zmieniac postanowilam wyszczuplic troche nogi. Robilam wowczas bardzo duzo przysiadow bez obciazenia, w dosc szybkim tepie. Uda wreszcie sie troche wysmuklily (bo wczesniej ten okropny czworoglowy tak odstawal nieestetycznie), no ale posladki takze zmalaly :( Wtedy postanowilam robic przysiady z obciazeniem w wolnym tepie. Pupa sie podniosla (zrobila sie wieksza, ale juz nie tak ladnie okrągla jak wczesniej) no i jak sie domyslacie uda takze są teraz wieksze... Są jakies silowe cwiczenia angazujące wylacznie posladki?? Robilabym je z obciązeniem, a na zmniejszenie obwodu ud te moje szybkie przysiady w duzych ilosciach... No nie wiem. Szperam w internecie juz od kilku lat szukajac odpowiedzi na moj problem... Chcialabym, zeby moje posladki wyraznie sie odznaczaly a nie zlewaly z udem. Na pewno mozna jakos uzyskac szczuple nogi a zarazem miec umiesnione posladki. Jak np dziewczyny na tej fotce (az tak chudych nog nie chce- pokazuje tylko dowod na moje teorie, ze mozna miec szczuple nogi nie tracac posladkow, tylko jak one to robią????) Czy ktos jest w stanie mi pomóc? Bylabym wdzieczna :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do braku kompetencji dołączył też brak chęci

Temat zamknięty. Bye.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-09-26 19:45:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Na pewno nie zyskujesz mieśni z dnia na dzień, nie bój się
Na poprawę estetyki nóg i pośladków nie ma cudownych środków, nie można zapominać o ćwiczeniu całego ciała, ale na pewno wykroki, przysiady z obciążeniem, mc, przysiad bułgarski i wiele innych. Ale to trzeba też dobrze jeść, i nie jest to kwestia paru tygodni ćwiczeń. Ja efekt wyraźnego oddzielenia pupy od uda osiągnęłam dopiero po dwóch latach ćwiczeń.

No i to jest forum sportowe, jeśli nie chcesz tego obrzydliwego mięśnia czworogłwowego, to trafiłaś pod zły adres.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdjęcia sylwetki proszę. Aby ustalić strategię działania, są one koniecznie, podobnie jak szczegoowe rozpisanie treningu (liczba serii, powtórzeń, obciążeń oraz progresja, częstotliwość w tygodniu i stosowane metody intensyfikacji). Plus oczywiście dieta, która przyczyniła się do rozrostu masy mięśniowej. Wskazane też jest podanie suplementacji (szczegółowo: jaki cykl, jaka dawaka ed itd).
Nie ukrywam, że raduje mnie perspektywa ujrzenia wreszcie tego ewenementu, jakim sa mięśnie ud rozrastające się u kobiety, porównywalnie do faceta na ostrej bombie

Intryguje mnie to tak jak Yeti: każdy slyszał, nikt nie widział.


O... Saida

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-06-01 11:30:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Mysle, ze moge szukac tu pomocy, bo nie jest to forum kulturystyczne, tylko sportowe. Modelki (np. Victorii Secret) codziennie uprawiaja sport, a ich nogi są proste - zadne miesnie nie odstają. Albo taka Doda, na pewno cos cwiczy, a jej nogi są nadal kobiece a pupa okrągla i o to mi wlasnie chodzi. Nie prosze was o jakies cuda, ktore wszystko za mnie zrobią. Jestem gotowa wlozyc w to wiele pracy, chce tylko wiedziec jak to zrobic - wyszczuplic nogi i jednoczesnie budowac miesnie posladkow. Jakis paradoks, no ale wiele kobiet jakos to jednak osiąga. I tak jestem ogromnie wdzięczna na zainteresowanie z Waszej strony, nie spodziewalam sie tak szybkich odpowiedzi. Mam juz zdjecia, nie wiem czy są dobre. Wstydze się, ale wrzucam.














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
To nie rzeźnik, daj zdjęcia całej sylwetki

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Ahaa, zapomnialam. Zadnej suplementacji nie stosuję. Są okresy kiedy cwicze (w domu) - przsiady, pompki, brzuszki, machanie hantlami ;) - zazwyczaj robilam po 3 serie, pomiedzy seriami kilka minut kardio. jakis czas temu Ewa Chodakowska i jej programy. po czym stwierdzilam, ze bez diety (w sensie jedzenia na minus) nie schudne, tylko sie powiekszam i zostawilam to na razie zrospaczona. a na diecie nie potrafie... jak uda mi sie przez kilka dni jesc mniej niz zwykle, to ktoregos dnia przychodzi glod, ktorego nic nie zaspokaja - moge jesc i jesc. gdzies cos ciagle robie zle... za malo jeszcze mam wiedzy, dlatego zwracam sie do Was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
po co cala sylwetka, kiedy chodzi o jej dolną częsc? o0 przyszlam z konkretnym problemem, a nie sie obnazac zwyczajnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Po o żeby moderatorki zobaczyły czy nie chcesz sobie krzywdy zrobić

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Z przodu czy z tylu? ...Matko jak się wstydzę :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
both i bokiem

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nigrum DT 4fun

Następny temat

ćwiczenia w ciąży

WHEY premium