SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY :( (Ksztaltowanie mięśni)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6723

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cóż.
Twój dowód nadaje się najwyraźniej do wody, tzn. do pogrążenia w otchłaniach mitów.

No chyba, że ja jestem w błędzie i ta dupeczka nie urosła od MC i siadów z ponad 100kg.



Zabierz się za dietę, to Ci nogi schudną, bo póki co nawet nie wiesz, ile na nich mięśnia masz. Stwierdzić to będziesz mogła, kiedy fałd tłuszczowo-skórny w połowie uda będzie miał 15mm.

Ale co my tam wiemy, nie mamy kompetencji w ogóle. Taka sytuacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ale nie zapominajmy, ze sa osoby obdarowane genetycznie i jezli ta dziewczyna na zdjęciu wstawionym z piłka nie ma implantów to po prostu ma genetycznie tak zbudowane pośladki i tyle, ot cała tajemnica sylwetki. Nie zrobi sie z siebie innej osoby niz nam natura pozwala tylko w tych ramach mozna cokolwiek robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
dziewczyny na zdjęciu nie widać wprawdzie przodem, ale widać, że ma skórę raczej ciemną, podejrzewam, że to pewnie Ameryka Południowa czy coś w ten deseń. Tam kobiety mają często genetycznie bardziej wystające pupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie

Znany zad



Brzydka kompozycja pośladów i ud wskauje na to, że pani ćwiczy co najwyżej dla przyjemności i jada nie za fajnie. A mimo to... Dupa jak szalupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Dobra nie kłocmy sie. Tak - PROBOWALAM robic przysiad z tiltem ;) Mozliwe ze wszystko robie zle, dlatego postanowilam poprosic o pomoc. Nie rozumiem po co usilujecie laików odstraszac zamiast zachecac do swojej zajawki. No nic, nie dam sie odstraszyc, bo mam mocne postanowienie zmiany. Jak chcialabym wyglądac pokazalam na zalaczonym obrazku. Co do diety, nigdy nie udalo mi sie ulozyc prawidlowej, bo czytając (moze za duzo) wszystkie fora ciagle znajdowalam sprzeczne informacje. Poza tym balam sie skrupulatnie trzymanej diety, bo wydaje mi sie ze kazde odstepstwo bedzie skutkowalo po prostu tyciem. Dlatego staram sie jesc regularnie, jak najwiecej bialka, warzyw - wtedy kiedy czuje ze musze, bo zawsze jak probowalam jesc mniej niz czuje ze musze (;p), to po paru dnich mialam wilczy apetyt (CIĄGLY). Rozumiem ze to tu jest pies pogrzebany, np nie wiem... nie mam pojecia jak ograniczyc spozywanie chleba:/ Co prawda jem tylko razowy, ale to weglowodany, a zeby tracic tluszcz powinnam je ograniczyc. No tak dita jest... zadna. Sprobuje zatem sobie stworzyc jakąs konkretną. Teraz cwiczenia - no wiec jak na razie tylko w domu - rozne kombinacje cwiczen silowych (na cale cialo) z wykorzystaniem ciezaru wlasnego ciala - seriami, calosc ok 30min prawie codziennie. Od paru miesiecy juz tego nie robie, bo slysząc od kolejnego kolegi ze mam wieksze miesnie od niego i te uwagi - ze to niekobiece zrozumialam, ze ja wcale nie robie sie szczuplejsza ;p. Probowalam ostatnio powiekszyc same posladki i tak wlasnie eksperymentuje - przysiady z obciazeniem, odwodzenia nogi z obciazeniem... Bylo juz dobrze, chcialam lepiej - zaczelam robic same przysiady (bez obciazen) - bardzo duzo i ostatnio... nie mam na czym siedziec... nogi zrobily sie jeszcze twardsze, ale smuklejsze (wreszcie) no ale ta pupaaa - plaska jak nie wiem. Teraz poprosze o rady odnosnie treningu - nastawionego na spalanie tluszczu (chyba), tyle zeby te posladki przy okazji urosly. Zwyczajnie jak bede cwiczyc silowo cale cialo + raz, dwa razy w tygodniu np. bieganie i bede trzymac sie diety to dorobie sie takiej sylwetki jak ta dziewczyna na zdjeciu? Czy wlasnie musialabym cos cudowac? Diete sprobuje ulozyc sama. Poradzcie, czy ma byc na minus, czy mam jesc tyle ile potrzebuje, tyle ze bez weglowodanow na przyklad. No nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przysiad z tiltem? przysiad???? ciekawe
My nie odstraszamy my usiłujemy uświadomić ci pewna zasadę, jak nie masz gena to idz do chirurga tylko implant ci pomoże jak ćwiczyć nie chcesz i nie potrafisz, oraz trzymać diety tez nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pitolę. Co jest ZŁEGO w węglowodanach? Fizjologia rasy kaukaskiej nakazuje nam je jeść

Po raz kolejny: POKAŻ DIETĘ. Bez tego nie licz ani na pomoc, ani na efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
mnie to się wydawało zawsze, że dupę buduje się właśnie między innymi węglowodanami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to mówi stara, dobra szkoła: sadło płonie w ogniu węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Weglowodany po treningu - to wiem. No ale jesli chce spalic przy okazji tluszcz, to nie moge ich jesc w nadmiarze (tak przeczytalam na tym forum) a jak na razie jem je do kazdego posilku. Napisalam o diecie - nie mam konkretnej. Od dzisiaj poczytam (raz jescze) wszystko i bede ja ukladac. Wiec co - nawet nie dostane rady odnosnie cwiczen? To po co jest to forum? Zeby sie wysmiewac, czy tam szydzic? Poprawilam sie z tym tiltem - ze probowalam takie zrobic, co jest rzecza niemozliwą, a Wy dalej czepiacie sie tego stwierdzenia. Nie rozumiem. Za pierwszym razem napisalam u chlopcow, odeslali mnie do dzialu ladies... czulam ze taką wlasnie pomoc tu dostane. Z kobietami taka robota... No nic, pozdrawiam :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nigrum DT 4fun

Następny temat

ćwiczenia w ciąży

WHEY premium