SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY :( (Ksztaltowanie mięśni)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6722

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Dobrze, zapytam jeszcze raz, spróbuje jeszcze jaśniej wytłumaczyc... Jeżeli nadal nikt nie zrozumie o co mi chodzi, to proszę usunąc temat, gdyż są tu moje niekorzystne zdjęcia ;) A więc chcę się jedynie dowiedziec czy istnieja jakies cwiczenia izolowane na posladki - które nie będą angażowaly wcale, albo chociaz prawie wcale mięsni ud (poza martwym ciągiem, gdyz nie mam jeszcze w posiadaniu sztangi), bo chciałabym poprawic te proporcje, a nie rozbudowywac tych 2 partii miesni w jednym tepie.?.?.? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Atlas juz znam. Dlugo juz kombinuje z roznymi cwiczeniami. Stanelam w miejscu, bo moja sylwetka zmienia sie nie w ta strone, w ktora zamierzalam. Dlatego zwracam sie do Was. Wszystkie mozliwe fora i artykuly na ten temat czytalam, bo jest wiele kobiet z podobnym problemem i... nigdzie nikt nie zna odpowiedzi. Zdobylam jeszcze jeden dowód. No zobaczcie - dziewczyna ma wycwiczone miesnie posladkowe, a jednoczesnie ma bardzo szczuple nogi. Ogolnie jest szczupla. Chce wiedziec jak to zrobic. Jak cwiczylam silowo, to rosly mi miesnie - wszedzie, bo za duzo jadlam, i teraz taka zbita jestem, chcialabym bardziej kobieco wyglądac. Wiec teoretycznie powinnam cwiczyc, jedząc mniej, aby byl ten deficyt, no ale wtedy pupa plaska. Kurczeee...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dostałaś odpowiedź w linku powyżej.

Jadłaś więcej i się spasłaś, a nie urosły CI mięśnie - nazwijmy rzecz po imieniu.
Czyli: albo źle dobrana dieta, albo baardzo słabo wykonywany trening/źle dobrany. Albo i jedno, i drugie.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-09-26 11:45:26

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Chodzi Ci o Klinike Estetyki Posladkow? Czytalam to juz kilka razy. Probowalam podczas treningu robic przysiady z tą rotacją do przodu. Nie zauwazylam polepszenia ksztaltu. Po ostatnich treningach (juz ze zwyczajnymi przysiadami w duzej ilosci) znowu posladki mi sie splaszczyly i wlasnie o tym mowie caly czas, ze cos jest nie tak z dietą lub cwiczeniami, pytam ludzi ktorzy powinni sie na tym znac (przynajmniej swiadczy o tym tytul przy nicku) a zamiast pomocy slysze, ze cos jest nie tak z dietą lub cwiczeniami... I po co ta zawisc? "Spaslas sie"... nie lubie jak ktos nie wie a stwierdza cokolwiek, mam twardszy brzuch i nogi nawet w czasie spoczynku od mojego chlopaka, ktory jest ladnie umiesniony, tyle ze on od dawna nic nie trenuje. Wszyscy trenerzy w tym kraju mają takie kompetencje? Myslalam kiedys o wynajęciu osobistego, ale widze ze wydalabym kupe siana na darmo. Odeslali mnie tu z innego dzialu, bo podono moglyscie mi pomóc. Dzieki Ruda. Czekam więc na bardziej fachową odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7597
A jestem ciekawe ile i jak Ty jesz. Chyba nie wrzucałaś żadnej wypiski z miski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26721
Ani wypiski z miski nie było, ani wypisanego treningu. Szklana kula szefowych jest w naprawie, więc nie powiedzą Ci co szwankuje.
Oraz wypełniona ankieta z regulaminu byłaby pomocna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Bardzo przepraszam. Musze się jeszcze wiele nauczyć, bo nie słyszałam jeszcze, żeby zad robił się płaski od PRAWIDŁOWO wykonywanych ćwiczeń.

POwodzenia

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Nie wiemy jak jesz, nie wiemy jak ćwiczysz - choć sądzą po stwierdzeniu, że robiłaś przysiad z tiltem () nie potrafisz po prostu ćwiczyć czytaj technika kuleje czyli nieważne co będziesz robiła i tak zmian nie będzie baaa nawet gorzej może być. Co widać po Twoim przykładzie.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nigrum DT 4fun

Następny temat

ćwiczenia w ciąży

WHEY premium