SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po porodzie i z rozejściem mięśni :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
Witam
Jestem Katarzyna i jestem 4 miesiące po porodzie zakończonym cesarskim cięciem. Chciałabym zacząć coś ćwiczyć, bo kg zeszły prawie, ale figura to katastrofa. Karmię piersią, więc staram się odżywiać zdrowo-wiadomo czasem grzeszki się pojawiają. Dziś po przeczytaniu Waszego artykułu się okazało, że mam rozejście się mięśni na palec i się trochę przestraszyłam. Do tego skóra na brzuchu to jeden zwis :( Mam nadzieję, że mi pomożecie i dobierzecie jakieś ćwiczenia i wskazówki na domowy trening.

A teraz dane:

Wiek : 31
Waga : 62
Wzrost : 164
Obwód klatki : 112
Obwód talii : 84
Obwód uda : 60
Odbód bioder : 100
Aktywność w ciągu dnia : praca w domu przy 2 dzieci
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : w domu wymachiwanie kogami, rękami przed ciążą - 8min buns, legs, arms
Odżywianie : na śniadanie zazwyczaj owsianka z jakimiś dodatkami np. powidło lub jogurt, obiad to pierś kurczaka lub udko bez panierki lekko usmażone na oliwie lub oleju z winogron, troszkę ziemniaków i jakies warzywa zawsze, czasem zupa podbita śmietaną 12, kolacja to najczęściej mocarella z pomidorami, jak jem pieczywo to nie przekraczam 2 kromek na dzień i staram się żeby był ziarnity ale mąż robi zakupy to czasem kupi i zwykły, piję dużo herbaty ziołowej i wody i raz dziennie szkl kawy inki
Cel : wysmuklenie ciała i pozbycie się zwisu na brzuchu i zmiejszenie troszkę bioder i ud
Stan zdrowia : ogólnie ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : domowe zacisze
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : wit dla matki karmiącej
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Zdjęcia dodam za chwilę...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
chyba cos nadwyrężyłam kolana i ścięgna czy coś koło kostek na stopach bo kolsns bolą a miejsce między kostką a piętą spuchło i troche boli przy chodzeniu, a to tylko domowy dywanowy aerobik .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7380
WItam!
Jeżeli wpiszesz swoją dietę w dziennik na Twoim profilu, to będzie to łatwiej widoczne. W regulaminie masz podwieszone ćwiczenia popołogowe i na diastasis - poszperaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
diete olac byle zdrowe produkty byly tego pilnuj generalnie a trening masz w moim podpisie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
Tylko nie bardzo mam czas ważyć rzeczy które pochłaniam przy dwójce dzieciaczków :) W ankiecie napisałam raczej co jem, nie są to duże porcje.

Aha a co do tych ćwiczeń to przeczytałam Szefowo i dziękuję tylko nie rozumiem jednego: mam robić na razie tylko te ćwiczonko na zamknięcie kanioniu a potem reszte ćwiczeń?

Zmieniony przez - Szlachcianka w dniu 2013-01-25 16:15:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
masz zaczac robic cwiczenia połogowe od poczatku i nie ukladaj żadnej diety masz jesc zdrowo i ile chcesz bez szaleństw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
No i kanion zamknął się prawie, tzn jak napnę mięśnie to pół palca bym wsadziła,a było na 2 palce.
No to to było optymistyczne, a gorzej teraz..... Zrezygnowałam ze slodyczy i owocowych serków i jogurtów na zero. Myślę więcej o tym co jem i kiedy, od miesiąca ćwiczę skalpel E.Ch. i 5 i 8 minutówki z neta i ani 1 cm nie poszedł w dół, a czasem nawet w górę metr pokazuje. Normalnie nie mam już sił. Nie wiem co robię źle.
Przykładowy jadłospis z weekendu:
sobota
1śn: owsianka 5 łyżek na wodzie z bananem
2śn: gruszka i jabłko
O: pierś kurczaka na parze, pomidor, pół ogorka, pół serka pleśniowego
P: MilkyWay(wiem, wiem...musiałam), jogurt naturalny
K: puszka tuńczyka, pół cebuli, pomidor

niedziela
1śn: 2 kromki grahama z suchą szynką, 1 z twarożkiem, ogórek
2śn: jogurt nat, jabłko
O: 1/2 woreczka ryżu, 4 paluszki rybne, pomidor
P: marchew na surowo
K: mocarella, 2 jajka z wody

Oczywiście x herbat laktacyjnych, woda i raz dziennie Inka

Więcej ćwiczyć? kupić skakankę? nie mam pomysłów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to moze jednak zaczniesz jeśc, bo fakt ze zrezygnowałas z czego..hmmm poniekąd, nie oznacza ze masz nie jeśc co aktualnie robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
Szefowo -mam dziś ciężki dzień, jak Cię proszę napisz łopatologicznie o co chodzi, tylko weź tę większą łapatę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wpisz swoja diete do dziennika i wylicz kalorie a bedziesz wiedziała o co chodzi, sprawdz tez zawartośc omega3 w swojej diecie, i podstawowych witamin i minerałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
menu z wczoraj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
poczytaj 'co jedza ladies' przyda ci sie wiedza nt komponowania posilkow. w kazdym trzeba miec rowno rozlozone B+T+W, samo jablko to nie posilek. Nabialu jemy jedna porcje/do 150g dziennie- u ciebie jogurtow i mozarelli razem jest 370. Owoce podobnie, nie przekraczamy 25g fruktozy dziennie a ty masz ok 55g.. czytaj, czytaj, czytaj

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o porady- zbyt masywne nogi i ramiona.

Następny temat

Problem z odchudzaniem

WHEY premium