SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna, wyrobienie mięsni, utrata wagi !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 118
Witam. Mam 20 lat ważę 63 kg i mam 166 cm wzrostu. Moje ciało nie jest idealne,przed ciażą ważyłam 55 kg - nigdy nie miałam wysportowanego ciała, nie ćwiczyłam na wf od 2 gimnazjum z powodu uszkodzenia kręgosłupa w odcinku szyjnym . Teraz już jest ok i NIE MA ŻADNYCH PRZCIWSKAZAŃ DO ĆWICZEŃ ! więc postanowiłam schudnąć oraz wyrobić sobie mięśnie, kaloryfer.Chciałbym ważyć ok 55 kg. Oczywiście chciałabym osiągnąć jak najszybsze efekty, dlatego postanowiłam dużo robić treningów oraz stosuję dyma burn extreme od 3 dni
Ćwiczę dziennie:
bieganie 1- 1,5 km
aeroby 30 min
abs
Dużo treningów ale nie widać efektów. Przed treningiem zażywam messomorpha co daje mi większą wytrzymałosc
I teraz moja prośba: czy mógłby mi ktoś poradzić co zmienić w treningach jaką dietę zastosować(ew. rozpisać) aby przyniosło mi to efekt. Z góry dziękuje za wszystkie porady i wskazówki :) zalączam zdjęcia sylwetki.




Zmieniony przez - caanibal w dniu 2013-07-26 17:05:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Najpierw poczytaj regulamin.https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html
Tam masz ankietę do wypełnienia, musisz zrobić zrzut z tego co jesz i dać zdjęcia (wszystko masz tam opisane) dopiero wtedy moderatorki są w stanie ocenić twój sposób odżywiania, doradzić rozkład B/T/W i trening. Podstawą jest link "Co jedzą ladies".

Dla nas wyznacznikiem zmian są cm, jeśli z góry zakładasz że chcesz ważyć X to niestety ale osiągniesz to tylko głodówką, zbudowanie mięśni zwłaszcza jeśli twoje ciało to galareta nie jest proste, a o kaloryferze możesz zapomnieć raczej nieosiągalne dla dziewczyny bez stażu i porządnego treningu siłowego (niestety ćwiczenia na brzuch nie zmniejszaja opony). 1-1,5 km biegu - to trochę mało, i może to być tylko dodatek do treningu siłowego. Niestety jeśli nie masz zamiaru dostosować się do zasad panujących na forum - dieta, trening siłowy - to raczej poszukaj innego forum gdzie znaja sposoby na zbudowanie mięśni chopsasankami i aerobami bo tutaj takich nie znamy. Powodzenia.

Zmieniony przez - reziolki w dniu 2013-07-26 17:19:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ważenie jedzenia

Następny temat

Nastolatka 15 lat - cwiczenia

WHEY premium