SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po porodzie i z rozejściem mięśni :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
i margarynę zastąp masłem prawdziwym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
jak już panga jest w lodówce to ją zjem... a następnym razem kupię coś normalnego :)
Chyba mi strasznie dużo tego wyszło.

Zmieniony przez - Szlachcianka w dniu 2013-03-14 15:31:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
strasznie duzo to ci nabialu wyszlo... 430g i to sklepowego?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
to jaki zamiennik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
jak to jaki? po raz kolejny odsyłam do artykułu Co jedzą Ladies. Masz tam podane źródła białka.
Nabiał wcale nie jest dobrym źródłem białka, ma go niewiele - za to ryby, mięso, jaja, strączki owszem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
oj biada mi, ja która uwielbia twarożek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
A mam pytanie czy nie za dużo tego jedzenia tak wogole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
dziękuję za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 183
a czy ćwicząc 30min cardio codziennie lub co 2 dzień to można schudnąć? ćwiczę 30 min z Jillian Ch 30 day... a wczesniej skalpel ale nie wiem czy dobrałam dobre treningi bo efektów zero. Za pierwszym razem tylko zakwasy.

np takei ćwiczenia. Mam w piwnicy stepper skrętny, ale nie wiem czy jest sens go przynosić czy daje faktycznie efekty...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o porady- zbyt masywne nogi i ramiona.

Następny temat

Problem z odchudzaniem

WHEY premium