SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kształtowanie sylwetki aga1991

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Również jestem za fbw i zmianie proporcji btw - już zresztą z tego co kojarzę wcześniej to sugerowałam. Zmiana ciała jest korzystna, trzeba dalej budować, ale dobrą jakościowo masę. Pośladki i dwójki zaatakuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Hej, dzięki Wam za odpowiedź. To ile T zjechać a ile WW dodać?
Macie jakieś sprawdzone gotowce FBW, bo w podpiętych nie widzę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Hej dziewczyny! Byłam na urlopie i nie miałam neta więc nie mogłam się meldować a forum przed wyjazdem nie działało mi zbyt dobrze.

Ponawiam pytanie - ile wg Was zatem mam mniej dać T a dodać WW? obciąć 10T i dodać 20ww? wtedy bym miała 140B, 68 T i 250 ww czyli ok 2180 kcal, w DT dodaję jeszcze 50 ww.

Moj plan FBW dziiaj sobie rozpiszę, ale zastanawialam się czy może 2xtyg nie robić FBW a 1x typowo pupa/nogi??

Jeszcze jedno pytanko - czy kefir i maślanka ok 200-250g dziennie jest ok? Różne źródła inaczej mówią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Heja,
ustawiłam sobie nowy plan treningowy tak jak doradziłyście FBW. Zasięgnęłam ogólnych porad z posta https://www.sfd.pl/[art]_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html

Postanowiłam sobie zrobić 2 treningi naprzemienne żeby tak nudno nie było, tak więc A i B:

A
Nogi:
-przysiady na smithie 2x10
- wykroki w tył 'na krzyz' ze sztangą 2x10
Plecy:
- Wiosłowanie sztangą 2x10
- Unoszenie hantli w opadzie tułowia 2x10
Klatka:
- wyciskanie sztangi na skosie 30st 3x10
Barki:
- wyciskanie sztangi zza głowy 2x10
bicepsy:
-wyciskanie hantli na modlitewniku 2x10
triceps:
-wyciskanie sztangi francuskie na płaskiej 2x10
brzuch:
- allachy 2x20



B
Nogi:
- kneeling squat 2x10
- martwy ciag o prostych nogach 2x10
Plecy:
- ściaganie drążka wyciągu górnego do karku 2x10
- podciąganie końca sztangi w opadzie 2x10
Klatka:
- rozpiętki na skosie 3x10
Barki:
- unoszenie hantli bokiem 2x10
Biceps:
- uginanie przedramion ze sztangą 2x10
Triceps:
- prostowanie przedramienia z hantlą 2x10
Bruch:
- brzuszki na skośnej 2x20


Czekam na opinie :) Jutro jeszcze dietę dołożę wg nowych wytycznych.

Wczoraj tak skatowałam nogi na treningu, że po prostu spadałam ze skrzyni na ostatnim ćwiczeniu a dzisiaj ledwo chodzę. Mam nadzieję, że choć trochę wejdzie ;PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nie pdoba mi sie ten plan
przysiady nie na smithe a normalnie ze stzanga
bicek i tricek starczy w jednym dniu, nie musi byc w obu
Na barki wyciskanie nie zza karku. zamien lepiej na wyciskanie hantli siedzac
Dodalabym planki

Ściaganie drazka do klatki nie do karku

Na poczatek zamiast przekominowanych chwiczen lepiej zwykle wykroki lub zakroki
zamiast kneelig squat - chociazby goblet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Hej, dzięki za odp. Tak w takim razie zrobię.
Powiem szczerze, że zależało mi na ttych przysiadach właśnie na smithcie, bo pośladki mi o wiele bardziej na tym wchodzą niż na zwykłym przysiadzie. W sensie jestem w stanie bardziej odizolować pracę pośladków. Jest to aż tak złe ćwiczenie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Nowa dieta.
w DT + 50g WW







Zmieniony przez - aga1991 w dniu 2016-07-15 15:42:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Przysiady na smithcie to pomylka, wymusza zle ustawienie ciala. Poslad w pelni pracuje dopiero przy przysiadzie atg, potrafisz taki zrobic? 2x10 to jako rozgrzewka?


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2016-07-15 16:02:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
nie, to nie rozgrzewka, wg podlinkowanego wyżej arta na duże partie do 9 serii w tygodniu, mi na plecy i nogi wychodzi po 12 serii, jeżeli trening jest 3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ale na jednym treningu to nawet wlokien miesniowych takim zakresem dobrze nie ruszysz, nie mowiac juz o robieniu progresji silowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Świąteczne wyrzuty sumienia – co z nimi zrobić?

Następny temat

Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety na siłowni?

WHEY premium