SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do wymarzonej, wysportowanej sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Was serdecznie. Mam na imię Sylwia i jestem tutaj pierwszy raz. Postanowiłam założyć konto, bo wiele z Was ma podobne cele i dużo większą wiedzę na temat ćwiczeń, diety ode mnie. Potrzebuję rad od doświadczonych dziewczyn. :)
Chciałabym uzyskać sylwetkę wysportowanej kobiety, z płaskim, lekko umięśnionym brzuchem. Odkąd pamiętam najszybciej tłuszcz odkłada mi się właśnie na brzuchu i biodrach, przez co nigdy nie był płaski. Ćwiczę głównie w domu z płyt, m.in 30 Days Shred i z Ewą Chodakowską, wcześniej biegałam, jeździłam na rowerze, a także skakałam na skakance. Od jakiegoś miesiąca mam węglowodanowe napady głodu i pochłaniam nieszczęsne ilości kalorii z pieczywa i słodyczy. Nie wiem dlaczego tak dzieje, z takim podjadaniem nie miałam wcześniej styczności. (dzisiaj niestety też zawaliłam z węglami). Przez to mój wysiłek fizyczny idzie na marne, bo efektów dużych nie ma, jak co parę dni jem tyle nadprogramowych kalorii.

Czy któraś z Was mogłabym mi udzielić rad, wspierać mnie w walce o super figurę? Zależy mi bardzo, ćwiczę od kilku miesięcy, a teraz coś się psuje. Nie chcę zaprzepaścić efektów jakie uzyskałam(był spadek wagi i cm w różnych partiach ciała).

Wiem, że trzeba wstawić uzupełnioną ankietę i zdjęcia sylwetki, ale nie wiem, czy ktoś byłby zainteresowany moim ''przypadkiem'' ;).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, wiem , że jeśli chcę pozbyć się tłuszczu z brzucha to automatycznie z innych części ciała też zleci. Mam tego świadomość, może nie będzie mi dane mieć 6packa, który Ty masz (jest boski!), ale chciałabym chociaż raz w życiu nie mieć tej opony pod pępkiem. Wtedy nawet lekki zarys mięśni by mnie cieszył. Czy pomożecie mi ustalić BTW w jadłospisie? I jakie ćwiczenia lepiej wykonywać? Dodam, że w domu mam jedynie ekspander. Pozostaje mi ćwiczyć z przeciwwagą ciała chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Pomoc na pewno uzyskasz. Przeglądam to forum od jakiegoś czasu i się jeszcze nie zdarzyło, żeby ktoś został bez pomocy. Ale najpierw musisz włożyć trochę pracy w przedstawienie siebie (ankieta). Dziewczyny nie wróżą z fusów.

Idę o zakład, że te napady wilczego głodu to z powodu małych kalorii lub obecności cukrów prostych w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
SylwiaM
.... wspierać mnie w walce o super figurę? Zależy mi bardzo, ćwiczę od kilku miesięcy, a teraz coś się psuje. Nie chcę zaprzepaścić efektów jakie uzyskałam(był spadek wagi i cm w różnych partiach ciała).

Wiem, że trzeba wstawić uzupełnioną ankietę i zdjęcia sylwetki, ale nie wiem, czy ktoś byłby zainteresowany moim ''przypadkiem'' ;).



cześć My tu się wszystkie wzajemnie wspieramy niezaleznie od tego jakimi jesteśmy "przypadkami" DT właściwie każda z nas zakłada, żeby mieć kontrolę nad jedzeniem i ćwiczeniami. Oczywiście dziewczyny wpadają i zwracają uwagę jeżeli cos jest nie tak ale i wspierają jeżeli któraś ma gorszy dzień.
Na pewno musisz przeczytać co jedzą ladies, to pozwoli Ci na odpowiedni dobór produktów i linki z regulaminu(zaznaczone na czerwono).Musisz pamietać o jednym: ćwiczysz dla siebie, miskę trzymasz dla siebie i musisz pokazać, że Ci zależy
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kalorii nie liczę, ale myślę, że około 2000 gdzieś jest. Od stycznia tego roku zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, m.in. jem pieczywo razowe, grahamki, brązowy ryż, kaszę gryczaną. Ostatnio więcej owoców między posiłkami wcinam, bo jak tylko skończę jeść główny posiłek to mam ochotę na coś jeszcze i tak staram się owoc jakiś zjeść zamiast czekoladę czy coś niezdrowego. Ale dlaczego tak mnie ssie to nie wiem..

Już uzupełniam ankietę :):
Wiek : 20
Waga : 54.1 kg
Wzrost : 165 cm
Obwód w biuście(1) : 85 cm
Obwód pod biustem : 76 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 66.5 cm
Obwód na wysokości pępka : 76 cm
Obwód bioder (3): 88.5 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 50 cm
Obwód łydki : 30.5 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz : uda, łydki, ramiona
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) ćwiczę w domu z płyt 6-7x/tydz., od czasu do czasu biegam, jeżdżę na rowerze lub skaczę na skakance.
Co lubisz jeść na śniadanie: owsiankę/kaszę jaglaną z owocami, naleśniki, placki.
Co lubisz jeść na obiad : ryż, makaron z kurczakiem, rybką, zupy
Co jako przekąskę : owoce, szczególnie jabłka
Co jako deser : owoce, czasami lody, czekoladę
Ograniczenia żywieniowe : uczulenie na ryby słodkowodne
Stan zdrowia: b.dobry
czy regularnie miesiączkujesz: nie (zanik miesiączki od marca tego roku)
czy bierzesz tabletki hormonalne: już nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: skończyłam brać żelazo
Preferowane formy aktywności fizycznej: ćwiczenia w domu, aerobik, jazda na rowerze, taniec
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : żadnych
Stosowane wcześniej diety : ograniczenie kalorii do 1200 (głupota!!)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
No sylwetka startowa lodzio miodzio. Tu trzeba popracować nad mięśniami, niech Ci żadne redukcje do główki nie przychodzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie już na redukcję nie zamierzam wchodzić. Ten etap mam za sobą. :) Jeśli chodzi o mięśnie to najciężej zgubić mi fat z brzucha, żeby uwidocznić jakiekolwiek mięśnie, które są. Istna zmora. No i chyba coś w mojej diecie wywołuje u mnie ciągłe uczucie wzdęcia..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tych zdjęciach jestem na czczo, a i tak brzuch mam wywalony.. Jutro wstawię jadło do ocenki, postaram się nie nawalić i pokazć Was jak jem, w moim mniemaniu zdrowo, ale nie wiem czy rozkład BTW jest prawidłowy, bo szczerze mówiąc nigdy nie liczyłam tych wartości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
do edycji swoich postów służy karteczka z ołówkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepraszam za moje posty jeden pod drugim, ale coś dzieje się ze stroną, bo przez cały dzień próbowałam się zalogować i nie mogłam, a teraz za sugestią chanuli ;) chciałam edytować post i również był z tym problem.
Przyznam, że jestem podekscytowana, że zechciałyście do mnie zerknąć i udzielać mi rad :). Będę uciekać już i zabieram się za ćwiczenia, tzn. za 30 Days Shred level 2, dzień 9. Do jutra! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Ależ, ależ..bez przesady :) Rad udzielą Ci Szefowe. Ja pozostaję przy kibicowaniu i zazdraszczam sylwetki startowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
SylwiaM
....chciałam edytować post i również był z tym problem.



mozesz edytować dopóki ktoś nie odpowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Madzia pierwsza redukcja ;p

Następny temat

Redukcja lgx18b

WHEY premium