SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kornelia/rozkoszna redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
obliques
szczerze mówiąc nie do końca zrozumiałam to zdanie :P ale sens, że mogę dalej pić Kingusię bardzo mi się podoba! :) dziękuję :)

20.02.2012

To był mało pozytywny poniedziałek, ale za to jak zaskakujący trening!

Trening:

1. basen 45min - 23x 50m
2. trening siłowy

- tabelka poniżej
- pogrubione są rzeczy, które się zmieniły w porównaniu z poprzednim treningiem
- w ostatniej serii zmieniłam nastawienie dzięki motywacjom Michała (https://www.sfd.pl/Michal_Wro_/_Pierwszy_poważny_trening-t581859.html) i nie robiłam po 15 powtórzeń, ale w części ćwiczeń robiłam tyle ile dam radę
- okazało się, że nastawienie w głowie to jedna z kluczowych rzeczy :)
- no i wychodzi na to, że się obijałam dotychczas troszkę? chociaż budzą się też we mnie wątpliwości czy robiąc więcej robię to też dobrze technicznie, a może po prostu jestem niedowiarkiem, że mogę więcej? ;)
- wychodzi chyba na to, że w MC, przy wyciskaniu sztangielek i wspięciach na palcach mogę dołożyć ciężaru?
- unoszenie ramion bokiem wciąż jest dla mnie masakrą ;P
- ogólnie wrażenia i doznania bardzo pozytywne ;):P

Szamanie:

dzień wyższych węgli, czyli:
zalecenia wg Martucca 1700 kcal, 120 białko, 70-75 tłuszcze, 140 węglowodany

picie: 1,5l woda mineralna, kawa rozpuszczalna x2, herbata żurawinowa (bioactive)

warzywa:buraczki, marchewka

suplementy:magnez, plusz z żelazem

oj ssanie wczoraj było i bez ciąży spożywczej - jakie życie wtedy jest piękne ;D







Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-02-21 08:44:44

Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-02-21 08:46:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Trening:



Szamanie:

pierwszy dzień niższych węgli, czyli:
zalecenia wg Martucca 1700 kcal, 120 białko, 70-75 tłuszcze, 140 węglowodany

Picie: woda mineralna 1,5l, kawa rozpuszczalna x2, herbata żurawinowa (bioactive)

warzywa: buraki, marchewka, ogórek kiszony

suplementy: magnez, plusz z żelazem




Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-02-21 18:45:30

Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-02-21 18:45:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o sorry no nie poprawiłam, znaczy ze jak do posiłku nie będziesz piła wody razem z enzymami to nie gra roli co ona zawiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
O widzę, że enzymy zadziałały No to bardzo fajnie U mnie po 2 dniach organizm wrócił do normy i nie ma wzdęć, a brzuch na raz okazał się płaski a tak swoją drogą to wyłączyły mi się powiadomienia i myślałam, że Ciebie tyle czasu tu nie było

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Kama:

Jestem, jestem wciąż i nieustannie i nigdzie się nie wybieram! :)
Jeszcze nie mam enzymów. Na razie zażywam dwa razy dziennie verdin complex i staram się jeść codziennie buraczki. Poza tym staram się jeść bardziej sycące, zapychające mnie posiłki w pierwszej części dnia. Najlepiej jak uda mi się zjeść ostatni posiłek (poza serkiem twarogowym)do 18:00. Życie bez ciąży spożywczej jest takie cudowne ;D chwilo trwaj jesteś piękna! A smalczyk niech płonie wreszcie;P

Trening:

- basen 45 min - 25x50m
- trening siłowy:

- taktyka z trzecią serią podobnie jak ostatnio, czyli robienie na maksa - tyle powtórzeń ile daję radę
- pogrubione miejsca, gdzie są zmiany w porównaniu z poprzednim treningiem




Szamanie:

drugi dzień niższych węgli, czyli:
zalecenia wg Martucca 1700 kcal, 120 białko, 70-75 tłuszcze, 140 węglowodany

Picie: woda mineralna 1,5l, kawa rozpuszczalna x2

Warzywa: marchewka, kalarepa, buraczki, ogórki kiszone

Suplementy: magnez, tran, plusz z żelazem





Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-02-22 23:20:23

Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-02-22 23:23:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
No to świetnie, że nigdzie się nie wybierasz bo już się obawiałam. Ja czuje się cudownie bez tej ciąży! i Tobie też życzę, aby Cię szybciutko opuściła!

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a jakbys strzeliła sobei do posiłkutroche gorzkiej wódki? Serio pytam w sumei najlepsze są szwdzkie zioła gorzkie pomagaja na trwienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
O w mordkę jeża! ;D To dobre ;D
Chłop serwuje gorzką żołądkową - myślisz że pobudzi moje wnętrzności?
Niby wujek google tak mówi ;)

Dajesz Kama, walimy z kielicha za nasze bajcepsy;P

Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-02-23 12:55:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
No powiem, że dzisiaj mi by taki kielich się przydał, bo brzusio robi się duży... bo rano nie zdążyłam z kibelka skorzystać i mam teraz zaparcia

Każę chłopu kupić wódkę I niech mi więcej nie mówi, że z nim się nawet kielicha nie napiję mówi, że od kiedy jestem na forum, to jestem nie do poznania i że się ze mną niczego napić nie można

Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-02-23 14:32:54

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kupcie spirytus i zróbcie sobei z ziół gorzka nalewke, jest smaczna i akurat.. jakby co przepis moge podać...hammm znaczy nie teraz bo spakowałam juz książki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla dziewczyny ujemny bilans

Następny temat

DT/Kendra/redukcja/rok str.25

WHEY premium