SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kornelia/rozkoszna redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Dzisiaj będzie esej :)

Trening:

- tabelka poniżej
- ze względu na brak zmian w pomiarach o czym będzie poniżej zaczęłam się zastanawiać czy nie powinnam zwiększyć ilości aero? Mam w tym względzie dylematy i byłabym wdzięczna gdybyście mnie utwierdziły w jakimś przekonaniu. Z jednej strony wiem, że trzeba pracować konsekwentnie i systematycznie bez zrywów i rzucania się na ilość aero, a z drugiej strony zastanawiam się czy robię dobrze ilościowo i jakościowo. A jeszcze z trzeciej skąd rozmnażać czas na to wszystko? ;P
Jeśli chodzi o trening siłowy to mija teraz 6 tygodni od czasu kiedy pierwszy raz wzięłam hantelki do ręki. Założenie jest, że obecnym planem mam jechać przez 8 tygodni. Już zaczynam się zastanawiać co będzie dalej? Czy trzeba będzie wprowadzić jakieś zmiany? Czy rozbić na 3 różne dni treningowe w tygodniu? Każdego dnia inne partie ciała?

Pomiary:
- tabelka poniżej
- zmian pomiarowych wciąż brak, więc pocieszam się tym, że w porównaniu z początkami boje z ciężarami wyglądają znacznie lepiej i oby tak dalej ;)

Szamanie:

trzeci dzień z obniżonymi węglami, czyli:
zalecenia wg Martucca 1700 kcal, 120 białko, 70-75 tłuszcze, 115 węglowodany

picie: woda mineralna 1,5l, kawa rozpuszczalna, plusz z żelazem, herbata ziołowa

warzywa: buraczki, marchewka plus warzywka w posiłkach

Kama:
Ostatnio bardzo walczę z zaparciami i wzdęciami.
Na zaparcia niezastąpione są buraczki, ale niestety zapasy już się kończą i wyczyściłam prawie Teściowej piwnicę z buraczków ;P
Na ciążę spożywczą i inne mało przyjemne doznania nie znalazłam jeszcze sposobu. Chciałam kupić enzymy trawienne, ale w kilku aptekach nie było i zamiast tego kobieta poleciła mi Verdin complex - zaczęłam zażywać, ale zmian jeszcze jakichkolwiek nie widzę.






Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-02-19 20:58:07




Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-02-19 20:59:03




Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-02-19 20:59:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kup enzymy na sfd Trec je ma w ofercie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
obliques:
Poza tymi https://sklep.sfd.pl/Szukaj.aspx?q=digest plus nie udało mi się innych znaleźć w sklepie sfd i niestety są aktulanie niedostępne, ale może gdzieś indziej je dorwę. Trzeba wypróbować :)

Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-02-20 09:37:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
obliques:
Łoj, tutaj to nie weszłam;/
Dziękuję! Kupuję i eksperymentuję!

Widziałam też, że polecałaś sprawdzić tarczycę Karniak.
Wpadłam na to żeby też to zrobić, bo kiedyś miałam problemy z niedoczynnością tarczycy, a aktulanie wszystko u mnie praktycznie stoi plus mam od jakiegoś czasu problem z włosami. Trzeba sprawdzić czy tutaj przyczyna nie siedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jeszcze w czasach gdy dziewczyn tu było malo ale te co były zasuwaly, była taka laska co przyszla mając za sobą rózne diety prowadzone od 12roku zycia, no i poszło niezle jak sie wprawiła , podciągnęła kalorie to ładny trening i dieta wszystko szło w/g wzorca, chudla zaczynając od 2000kcal powoli co 4 tygodnie byly korekty i centymetry systematycznie szły w dół. Nagle przy 1600kcal centymetry w gore, czekay znowu w gore, obcinamy znowu w gore, ona panikowała posza na badania ale tarczyc aw porządku mimo dalszego cięcia kalorii waga i centymetry szly w górę, Jej mama uruchomiła znajomości w szpitalu i poszła sie cala przebadac i tak wyszlo cos w mózgu, teraz nie pamietam nazyw tego ale to było przyczyną, dostała leki wszytsko sie uspokoiło.
Zastój w spadkach nie jest niepokojącym objawem jest raczej normą, ale ciągły wzrost wagi mimo trzymania diety nie jest normlany, dlatego trzeba zawsze sprawdzic. Problemem u lekarzy jest to ze tyle dziewczyn sie odchudza ze traktuja kazda jak przyjdzie jak histeryczke i na prawde trzeba umiec przekonać ze to co sie dzieje nie jest zwyczajne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To była chyba hiperprolaktynemia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Kobiety, trawię zakup enzymów trawiennych ;D
Mam pytanie - może któraś z Was będzie mogła mi odpowiedzieć lub pokieruje gdzie mogę uzyskać informacje?

Przy opisie produktu Digest Plus (http://trec.com.pl/esklep/digest-tabl-p-219.html) jest informacja: "Uwagi: Podczas przyjmowania preparatu należy unikać picia większości gatunków wody mineralnej, zwłaszcza gazowanej, ponieważ enzymy tracą aktywność pod wpływem węglanów oraz kwasów mineralnych."

Codziennie piję wodę mineralną Kinga Pienińska (po ok. 1,5l dziennie).

To dane dotyczące wody:
Średniozmineralizowana, niskosodowa, zrównoważony skład minerałów. Niskonasycona dwutlenkiem węgla do stężenia 1500 mg/I

Suma składników mineralnych 512,560 mg/l
Kationy (mg/I):
Sodowy 4,590
Potasowy 2,310
Magnezowy 13,130
Wapniowy 97,800

Aniony (mg/I):
Wodorowęglanowy 335,600
Chlorkowy 7,090
Siarczanowy 28,500
Fluorkowy 0,050
Krzemionka 12,300

No i teraz zrodziło mi się pytanie czy biorąc enzymy trawienne mogę nadal pić tą wodę? Mam nadzieję, że tak, bo bez niej usycham :P

Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-02-20 18:57:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale enzymy bierzesz do posiłku, nie pij razem z posiłkiem tej wody tylko jakis czas po, wtedy i tak nie ma znaczenia co wypijesz

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-02-21 21:12:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Kornelka dziękuję ci za linki odpisałam ci w moim dzienniku co by spamu u ciebie niepotrzebnie nie robić

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla dziewczyny ujemny bilans

Następny temat

DT/Kendra/redukcja/rok str.25

WHEY premium