SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kornelia/rozkoszna redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
12.03.2012 (poniedziałek)

Trening (trening od 9 tyg. 2 dni, trening z III seriami od 5 tygodni 1 dzień)

basen: 40 min-25x 50m

siłowy:
- zmiany w porównaniu z poprzednim treningiem pogrubione
- dzisiaj mocno ręce bolały szczególnie w drugiej serii przy uginaniu rąk naprzemiennie stojąc
- na ostatnim treningu trochę niepewna byłam z przysiadem, czy mi przypadkiem ciężar na palce nie idzie, ale dzisiaj wydaje mi się, że szło lepiej i zrobiłam większą ilość powtórzeń w trzeciej serii
- w porównaniu z ostatnim razem MC krucho - tylko 15 powtórzeń, bo przy każdym ćwiczeniu ręce mi dawały, a szczególnie lewa



Szamanie(po 7 tyg. 3 dniach BTW 120/70-75/140 i rotacji 3 tyg. 2 dni 120/70-75/115; aktualnie BTW 120/70/130)

tydzień i 2 dni amputacji węgli:
zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 130 węglowodany

Pewnie trzeba dalej ciąć ale czekam na Wyrocznię Martę.
Na jutro założyłam sobie 110g węgli.

Picie: 2l woda mineralna, kawa rozpuszczalna x2, herbata (Bioactive), sok marchwiowy jednodniowy Marwit, woda z miodem i śliwkami
Warzywa: marchewka, buraczki, kalafior
Suplementy: tran, magnez, plusz z minerałami, enzymy trawienne, bakterie probiotyczne



MARTUCCA:
Jeśli będziesz zaglądać (o co wznoszę modły;P) to w ostatnim wpisie zasypałam Cię pytaniami. Z góry dziękuję! :)

Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-03-12 23:02:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie bedziesz ciąć, bo nie wiadomo, co się dzieje.

KARA za smęty: burpee challenge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Ło matko z córką!
Czyli dalej wszystko tak samo i bilans BTW 120/70/130...
a mi brzuch rośnieeee ;P
ale jak Szefowa mówi to ja melduję posłusznie, że zadanie zostanie wykonane! :) ale za tydzień pewnie znów będę marudzić :(:P

Karę przyjmuję na klatę - termin realizacji jutro.

Marta - chociaż wieści od Ciebie są straszne to powtórzę się po raz n, że lepiej mi na głowie jak wpadasz - dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Marta, a że tak jeszcze zamarudzę: kiedy i po czym będzie wiadomo co się dzieje?;> mam po prostu trzymać się tego co jest i czekać czy ciało/organizm jakkolwiek reaguje?

I jeszcze taka informacja uprzedzająca, że od 6 do 15 kwietnia będę bez treningu siłowego (rooozpaaaacz:P), bo wyjeżdżam w rodzinne strony na święta, więc będzie to w zadzie niemożliwe i tylko GPP mi zostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że za tydzień będziemy już mieć konkretny obraz sytuacji

Dobre GPP nie jest złe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
W takim razie melduję się u Ciebie Marta po niedzielnych pomiarach :)

Dzisiaj padam na twarz: pobudka o 6, praca od 7, po pracy od razu na uczelnię do 21, w domu przed 22, łóżko wołaaaa... jutro niestety nie będzie tradycyjnie basenu - Michała coś bierze, a ja jestem dzisiaj taka zmęczona, że chętnie chociaż godzinkę dłużej pośpię...

13.03.2012 (wtorek)

Trening (trening od 9 tyg. 3 dni, trening z III seriami od 5 tygodni 2 dni)

Raz w tygodniu jestem bez treningu i w tym tygodniu już nadszedł ten dzień - padammmm...

Szamanie(po 7 tyg. 3 dniach BTW 120/70-75/140 i rotacji 3 tyg. 2 dni 120/70-75/115; aktualnie BTW 120/70/130)

tydzień i 3 dni amputacji węgli:
zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 130 węglowodany

Picie: 1,5 l woda mineralna, kawa rozpuszczalna, herbata (Bioactive), woda z miodem i śliwkami
Warzywa: marchewka, buraczki, kalafior
Suplementy: tran, magnez, plusz z minerałami, enzymy trawienne, bakterie probiotyczne




Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-03-13 23:07:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Kornelia też ostatnio miałam taki dzień, od 7 rano na uczelni, wróciłam wieczorem i zasnęłam przy tv...
A jak te pomiary??? coś się zmieniło???

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Intensywnie jest :)
Lubię to, ale czasami ciężko przez to wykrzesać z siebie moc.

Jeśli chodzi o moje pomiary to BLEH :P
W porównaniu z poprzednimi wróciłam mniej wiecej do "normy" po okresie. A w porównaniu z początkami na sfd to mam plusy. Jak coś to tabelka jest na dole strony 17 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Tabelka jakoś mi umknęła
Kornelka a powiedz mi jakie Ty masz te enzymy trawienne, bo pani w aptece powiedziała, że ciężko jej coś dobrać, bo mogą być np. na trzustkę albo wątrobę itp. i nie wiedziałam, co mam wziąć, a jak mówiłam, że na poprawę trawienia, to i tak i tak nie wiedziała, co mi dać.
Na necie znalazłam enzyvit z naturell, a w aptekach tego nie ma.

Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-03-14 13:59:59

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla dziewczyny ujemny bilans

Następny temat

DT/Kendra/redukcja/rok str.25

WHEY premium