SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kornelia/rozkoszna redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Michal_Wro
Żadne Leserko - wszystko pod kontrolą :P:*

Regeneracja w toku :)

Trzymam bilans taki jaki miałam ostatnio zalecony przez Martę mimo, że nie ćwiczę. Niestety nawet basenu nie było od poniedziałku, bo miałam wrażenie, że jakieś przeziębieni chce mnie złapać i ogólnie cały tydzień byłam nie w formie, więc lepiej było nie ryzykować.

Zrobiłam sobie przerwę z kiszoną kapustą i ogórkami, bo już mi bokami wychodziły i z wodą z miodem i śliwkami. Jadłam za to orzechy włoskie (przez co przeginałam tłuszcze:/)i buraczki ćwikłowe - to dwie sprawdzone rzeczy na moje zaparcia.

Ogólnie brzuch jest często wzdęty i mam poczucie jego wielkości, ale w tym tygodniu pewnie wynikało to z bycia przed okresem, a teraz w trakcie.

Jutro planowo mają być pomiary, na które ani troszkę nie mam ochoty:P Po pierwsze @ jest, po drugie boję się co zobaczę po tygodniu bez ćwiczeń.

27.03.2012 (wtorek) - regeneracja dzień 1

Szamanie
(po 7 tyg. 4 dniach BTW 120/70-75/140 i rotacji 3 tyg. 3 dni 120/70-75/115; potem 2 tyg. i 1 dzień 120/70/130; aktualnie rotacja 120/70/100 - 120/70/150)

tydzień 2 dni amputacji węgli numer II z rotacją - 1 dzień niższych węgli:
zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 100 węglowodany



28.03.2012 (środa) - 2. dzień regeneracji

tydzień 3 dni amputacji węgli numer II z rotacją - 2 dzień niższych węgli:
zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 100 węglowodany



29.03.2012 (czwartek) - 3. dzień regeneracji

tydzień 4 dni amputacji węgli numer II z rotacją - 3 dzień niższych węgli:
zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 100 węglowodany



30.03.2012 (piątek)- 4. dzień regeneracji

tydzień 5 dni amputacji węgli numer II z rotacją - dzień wyższych węgli:
zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 150 węglowodany



31.03.2012 (sobota)- 5. dzień regeneracji

tydzień 6 dni amputacji węgli numer II z rotacją - 1. dzień niższych węgli:
zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 100 węglowodany



MARTUCCA:
Marta, jeśli będziesz zaglądać zerknij proszę na poprzednią stronę.



Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-04-01 00:34:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
01.04.2012 (niedziela) - 6. dzień regeneracji

2 tygodnie amputacji węgli numer II z rotacją - 2. dzień niższych węgli:
zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 100 węglowodany

Nie dociągnęłam białka do 120g, a tłuszcze po raz kolejny przegięte. Chętnie oddałabym węgle na rzecz tłuszczy:P





Stoją i czekają na mnie bidule.
Wiem, że będę kwiczeć, ale nie mogę się już doczekać "poświąt" i siłowych. Chyba niekoniecznie dobrze mi to robi na głowę, bo mam poczucie, że nic nie robię a sadło znów rośnie, a przecież miało maleć ;P Chociaż pomiary nie są tragiczne biorąc pod uwagę, że tydzień nie ćwiczę i mam @.



MARTUCCA:
Marta, jeśli będziesz zaglądać zerknij proszę na poprzednią stronę.


Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-04-01 21:55:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem

- czy dobrym pomysłem jest przez ten czas bez siłowych robić na przemian GPP i areo, może jeszcze gdzieś "miękkie nogi"?

Miękkie nogi to też GPP Możesz robić na przemian

- czy przez ten czas mam na razie trzymać taki bilans jak jest?

Tak. Pomiary masz zadziwiające: raz plus, raz minus Myślę, że regeneracja się tutaj przyda, żeby ustabilizować efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Hej Jak tam regeneracja przebiega Mam nadzieję, że przyjemnie. Też mam ciągoty do tłuszczy i słonych rzeczy. A kiedyś ciągnęło do słodkiego. Teraz to mi smalec po głowie ciągle chodzi A Ty co tam tłustego tak przekąszasz? Czyżby orzeszki??? A co do buraczków, to nagotowałam ich dużo i dzisiaj będę je zasmażać z cebulką Pychotka

Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-04-02 16:20:38

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Marta:

No to z samym GPP, ile tylko uda mi się czasowo i organizacyjnie, to będę cisnąć od jutra do 16.04 kiedy chcę wrócić do siłowych.

Bilans trzymam po staremu. A raczej staram się, bo ostatnio szaleję z tłuszczami i wychodzi po jakieś 80g a nie 70. To głównie przez orzechy, ale trudno się im oprzeć, bo po pierwsze ciągnie mnie do nich a po drugie orzechy włoskie + buraczki + @ = zapominam co to zaparcia i świat staje się piękniejszy !

Kama:

Niby powinnam się cieszyć regeneracją, bo więcej czasu jest, ale jakoś nie za bardzo mi to wychodzi. Bezczynność czuję :P Z czasem powinno mi się zmienić myślenie, a wręcz należałoby. Głowa to zapewne minimum połowa sukcesu :) Poza tym podsumowanie aishy mnie zabiło :D:P

02.04.2012 (poniedziałek) - 7. dzień regeneracji

2 tygodnie 1 dzień amputacji węgli numer II z rotacją - 3. dzień niższych węgli:
zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 100 węglowodany

Picie: 1l woda mineralna, kawa rozpuszczalna, herbata (Bioactive)
Warzywa: marchewka, buraczki
Suplementy: tran, magnez, plusz z minerałami




Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-04-02 21:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
DNI REGENERACJI I GRZECHU!

03.04.2012 (wtorek) - 8. dzień regeneracji

2 tygodnie 2 dni amputacji węgli numer II z rotacją - dzień wyższych węgli: zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 150 węglowodany

Bilans nie wyszedł wg założeń.
Grzeszek: bake rollsy pełnoziarniste na kolację (słone to jak diabli:P)



04.04.2012 (środa) - 9. dzień regeneracji

2 tygodnie 3 dni amputacji węgli numer II z rotacją - 1. dzień niższych węgli: zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 100 węglowodany

Grzeszek: nalewka z aronii (słodkie to jak diabli:P odzwyczaiłam się od słodkiego)



05.04.2012 (środa) - 10. dzień regeneracji

2 tygodnie 4 dni amputacji węgli numer II z rotacją - 2. dzień niższych węgli: zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 100 węglowodany

Grzeszek: białe wino, piwo, troszku frytek



Od jutra przez prawie tydzień będę w domu rodzinnym, więc będą utrudnienia żywieniowe, ale założenie mam, żeby nie grzeszyć przede wszystkim - to znaczy nie grzeszyć w kwestii jedzenia


Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-04-06 09:26:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Cześć mała grzesznico
U mnie to wino ostatnio jest takie natrętne i za mną chodzi, ale lampka czerwonego wytrawnego chyba mnie nie zabije raz na 2-3 dni
Miłego wypoczynku w domku

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i gdzie jest moja pociecha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Martuś jestem, jestem!!!!
Ale niestety chora :(
Nie mogę się doczekać aż wrócę, zacznę ćwiczyć i wyliczać jedzonko wg zadanego bilansu!

Najpierw była regeneracja, bo treningi nie szły, potem pojechałam na tydzień w rodzinne strony, a wróciłam chora.. Zaczęło się od kataru, bólu gardła i osłabienia, później wzięło mnie jakieś uczulenie na leki plus zapalenie pęcherza.. Jutro idę do lekarza zobaczę co powie.. założenie mam, że po weekendzie majowym mam być w pełni sił, gotowości i zapału do pracy! OBY!

Redukcja będzie mi niezbędnie potrzebna, bo i kilogramów i centymetrów przybyło :( staram się jeść prawidłowo chociaż wpadki się zdarzają.. Nastrajam się, że czeka mnie sporo aerobów, a z siłowymi chciałabym jakiś inny trening niż do tej pory żeby mi nie zajmował 1,5h, bo potem na areo nie ma czasu, a wreszcie troszkę z wałeczków moich chciałabym zbić :)

Marta cieszę się, ze o mnie pamiętałaś i z niecierpliwością czekam kiedy będę mogła się zameldować gotowa na rozkazy! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Kornelko to wracasz do nas dopiero po majówce????

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla dziewczyny ujemny bilans

Następny temat

DT/Kendra/redukcja/rok str.25

WHEY premium