SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kornelia/rozkoszna redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Ja zamówiłam przez internet te enzymy: http://www.hitec.pl/product-pol-137-Enzymes.html. Zrobiliśmy z Michałem większe zakupy, żeby za przesyłkę nie bulić ;)

Też miałam problem z kupnem czegoś w aptece. Byłam w kilku i albo nie było, albo panie miały problemy i nie rozumiały jaki jest mój cel zakupu. Aż zgłupiałam i doszłam do wniosku, że trzeba zamówić przez internet coś co sprawdziło się u osób na sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Nie mam w tym miesiącu tyle kasy, żeby 60 zł zapłacić za enzymy... bo mam inne wydatki. Poszukam jeszcze w aptekach tych z Naturell, bo są za ok. 20 zł.

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Fakt - cena powala. Zainwestowałam w to opakowanie żeby zobaczyć czy czuję jakąkolwiek różnicę. Jeśli uda Ci się coś w aptece wyczaić to będę Cię wypytywać jak z działaniem. Chętnie się na coś tańszego przerzucę. Wypytywałam już w tym temacie na sfd, ale nie udało mi sie znaleźć w dzienniczkach dziewczyn jakiś nazw enzymów poza trecowskim, którego cena jest podobna niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Będę dawać znać jak te enzymy będą działać, a jakie bakterie probiotyczne masz?

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Teraz brałam ProBacti4 ale myślę, że to nie ma większego znaczenia. Z tym na szczęście nie ma problemu pod względem dostępności w aptece i cena bardziej przyjazna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
14.03.2012 (środa)

Trening (trening od 9 tyg. 4 dni, trening z III seriami od 5 tygodni 3 dni)

siłowy:
- zmiany w porównaniu z poprzednim treningiem pogrubione
- nigdy nie sądziłam, że to powiem, ale chyba polubiłam MC ;D i mam wielką nadzieję, że wykonuję to poprawnie
- tym razem największy problem był z wyciskaniem sztangielek leżąc i wyciskaniem hantli w górę - ręka nie chciała się podnieść :(



Szamanie (po 7 tyg. 4 dniach BTW 120/70-75/140 i rotacji 3 tyg. 3 dni 120/70-75/115; aktualnie BTW 120/70/130)

tydzień i 4 dni amputacji węgli:
zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 130 węglowodany

Picie: 1,5 l woda mineralna, kawa rozpuszczalna x2, herbata (Bioactive)x3, woda z miodem i śliwkami
Warzywa: marchewka, buraczki, kalafior
Suplementy: tran, magnez, plusz z minerałami, enzymy trawienne, bakterie probiotyczne

Byłam na babskim piwie pijąc kawę :)
Głodna byłam i skusiłam się na orzeszki arachidowe czego potem żałowałam, bo mnie zamuliło ;/ potrzebowałam cóś konkretnego zjeść :)





Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-03-15 08:23:56

Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-03-15 08:33:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
oj... głodomorek nie wziął ze sobą jedzonka? ja noszę w torebce zawsze albo jem przed wyjściem na takie spotkanie

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Kama:
Też noszę ze sobą jedzenie tak żeby mieć coś co 3-4 godziny. Tym razem założyłam, że wytrzymam 4 godziny z hakiem, a wolę zjeść coś ciepłego w domu, bo zazwyczaj jem na zimno.
Poza tym bezcenna była mina kobiety kiedy każda z dziewczyn po kolei zamawia piwo, a ja proszę czarną kawę. A biedna już zaczęła mi nalewać ;P
Do kawy dostałam cukierka i zapytałam czy któraś z dziewczyn może chce. Nie zgłosiła sie żadna chętna, więc go odlożyłam no i się zaczęło.. a to Ty nie jesz? a odchudzasz się? a to a tamto? Dlaczego można odłożyć cebulę, marchewkę czy cokolwiek innego z talerza bo się nie chce/nie lubi a z cukierkiem jest afera ;P
No ale już zahartowana jestem ;D

15.03.2012

Trening (trening od 9 tyg. 5 dni, trening z III seriami od 5 tygodni 4 dni)

GPP a`la Akneraj czyli moje nogi zwijają się z bólu i błagają o litość!

30sek jumping jacks
30sek burpees
30sek wypadów
30sek mountain climbers

3 obwody
1min przerwy
3 powtórzenia

Szamanie (po 7 tyg. 4 dniach BTW 120/70-75/140 i rotacji 3 tyg. 3 dni 120/70-75/115; aktualnie BTW 120/70/130)

tydzień i 5 dni amputacji węgli:
zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 130 węglowodany

Picie: 2 l woda mineralna, kawa rozpuszczalna, herbata (Bioactive)x3, woda z miodem i śliwkami, sok marchwiowy jednodniowy
Warzywa: marchewka, buraczki, brokuły
Suplementy: tran, magnez, plusz z minerałami, enzymy trawienne, bakterie probiotyczne



Ciąża spożywcza:
od ok. 3 dni jakby odczuwam ją bardziej.
Objawia się to mniej więcej tak, że zaraz po posiłku wysadza mnie niemiłosiernie i mam uczucie ciężkości. Chodzi się nawet ciężko. Zaczełam się zastanawiać czy nie ma to powiązania z enzymami trawiennymi? Przez ostatnie dni zaczęłam je regularnie brać 3 razy dziennie. W opisie jednych z enzymów (nie tych które biorę) przeczytałam, że mogą powodować zaparcia! Czy dotyczy to ogólnie enzymów? czy nie miało być tak, że one wspomagają trawienie i mają pomóc też z zaparciami? Aktualnie to mam zwiększone gazy, ogromny brzuch po każdym posiłku (dzisiaj na śniadanie zjadłam 2 jajka i sałatkę selerową, a po posiłku mogłam sobie popatrzeć jak będę w ciąży wyglądać;P) i z zaparciami mogłoby być lepiej chociaż większe dramaty były, więc nie narzekam. Może za szybko chciałabym, żeby były zmiany i trzeba dłuższy czas czekać. Ale szkoda, że moje skumulowane zabiegi nie działają. W sumie ja mam tak od lat, a nie od kiedy jestem na sfd, więc może za kilka miesięcy będę mogła pochwalić się zmianami. OBY! :)


Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-03-16 08:21:49

Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-03-16 08:23:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obczajcie to:
http://trec.com.pl/esklep/advanced_search_result.php?search_in_description=0&inc_subcat=1&keywords=digest&pfrom=&pto=&x=0&y=0

Kornelia, czy ja już zalecałam własnoręcznie zakiszoną kapustę, ogórki i picie na czczo pół szklanki kwaśnicy.wody z ogórków kiszonych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6073
Martucca:

Aktualnie biorę te enzymy bo się lepiej kalkulowało finansowo biorąc pod uwagę inne zamówienia: http://www.hitec.pl/product-pol-137-Enzymes.html.

O kapuście kiszonej jeszcze u mnie nie było. Na razie jem do dwóch dni taką z worka, bo była w zapasach. Jak ją skończę to zakupię taką z beczki, albo sama spróbuję zrobić. Czy na sfd był polecany jakiś przepis, bo nie mogę znaleźć?

Wodę z ogórków kiszonych domowej roboty zaczęłam pić rano na czczo.

POMIARY,CZYLI WEŹ SIĘ KOBIETO (NIE) ZAŁAMUJ - MARTA RATUJ! )



Wynikami pomiarów nie jestem zaskoczona, bo sama ze sobą czuję się, że rosnę i przez ostatnie dni miałam też "ciążę spożywczą".

Nie mam nic na sumieniu jeśli chodzi o jedzenie. Ewentualnie zdarzyło się podjeść kilka orzeszków czy migdałów, ale nie w dużej ilości.

Na sumieniu mam brak areo po siłowym przez ostatni czas. Czy jest to na tyle decydujące, że tak a nie inaczej wyglądają moje pomiary?


16.03.2012 (piątek)

Trening (trening od 9 tyg. 6 dni, trening z III seriami od 5 tygodni 5 dni)

Treningu nie było, bo dnia zabrakło praca, uczelnia, wieczór u znajomych i powrót już w sobotę.

Szamanie (po 7 tyg. 4 dniach BTW 120/70-75/140 i rotacji 3 tyg. 3 dni 120/70-75/115; aktualnie BTW 120/70/130)

tydzień i 6 dni amputacji węgli:
zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 130 węglowodany

Picie: 1,5 l woda mineralna, kawa rozpuszczalna x2, herbata (Bioactive)x2, woda z miodem i śliwkami
Warzywa: marchewka, buraczki, brokuły
Suplementy: tran, magnez, plusz z minerałami, enzymy trawienne

U znajomych nie wiem ile czego zjadłam, ale poza sokiem (który był obrzydliwie słodki) chyba nic strasznego nie wpadło.




17.03.2012 (sobota)

Trening (trening od 10 tyg., trening z III seriami od 5 tygodni 6 dni)



Szamanie (po 7 tyg. 4 dniach BTW 120/70-75/140 i rotacji 3 tyg. 3 dni 120/70-75/115; aktualnie BTW 120/70/130)

2 tygodnie amputacji węgli:
zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 130 węglowodany

Picie: 1 l woda mineralna, kawa rozpuszczalna, herbata (Bioactive)x2, woda z miodem i śliwkami, woda z ogórków kiszonych
Warzywa: marchewka, buraczki, kapusta kiszona
Suplementy: tran, magnez, plusz z minerałami, enzymy trawienne



Ciasto do pizzy było zrobione z płatków owsianych, mąki żytniej i symbolicznego dodatku mąki pszennej. Na pizzy: kurczak, ser żółty, papryka, kukurydza.

18.03.2012 (niedziela)

Trening (trening od 10 tyg. 1 dzień, trening z III seriami od 6 tygodni)

GPP a`la Akneraj czyli moje nogi zwijają się z bólu i błagają o litość!

30sek jumping jacks
30sek burpees
30sek wypadów
30sek mountain climbers

3 obwody
1min przerwy
3 powtórzenia

Szamanie (po 7 tyg. 4 dniach BTW 120/70-75/140 i rotacji 3 tyg. 3 dni 120/70-75/115; aktualnie BTW 120/70/130)

2 tygodnie 1 dzień amputacji węgli:
zalecenia wg Martucca 120 białko, 70 tłuszcze, 130 węglowodany

Picie: 1,5 l woda mineralna, kawa rozpuszczalna, herbata (Bioactive)x2, woda z miodem i śliwkami, woda z ogórków kiszonych
Warzywa: buraczki, kapusta kiszona
Suplementy: tran, magnez, plusz z minerałami, enzymy trawienne


Może nieznacznie coś się zmieni jeszcze dzisiaj.

Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-03-18 15:06:27

Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-03-18 15:09:22

Zmieniony przez - Kornelia w dniu 2012-03-18 15:10:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla dziewczyny ujemny bilans

Następny temat

DT/Kendra/redukcja/rok str.25

WHEY premium