SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs do końca roku-modyfikujemy nogi

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki a pierwszy etap:) W następnych ciekawie byłoby się sprawdzić w takim zadaniu:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Też o czymś podobnym myślałem ale nie wiem ,jak u startujacych jest ze sprzętem i asekuracją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
To niech się Szajba wypowie i jeśli mu pasuje to ja chętnie sprawdzę się w czymś takim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Masti a może połaczyć zarzut z przysiadem :D

Np

Czas 1 minuta
Ciężar:40kg

Zarzut + przysiad i kto zrobi najlepszy wynik:) z chęcią nawet posędziuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Pomijając brak asekuracji (tu mógłbym coś wykombinować), to nie wydaje mi się żeby udało mi się choć raz zrobić przysiad 83 kilogramami. W polowie sierpnia ostatni raz robiłem klasyczne przysiady, potem wyjechałem do pracy, a tu mam tylko ciężarki. Dlatego też męczę się z hack-przysiadem. Tu co prawda ciągam 94 kg, ale jest sporo krótszy zakres i wydaje się to łatwiejsze niż klasyk.

Zresztą, co tu język strzępić. Trzeba będzie robić przysiady, to będę robił przysiady ;)

Propozycja Kondzia bardziej by mi odpowiadała, gdyż z 40 kg to bardziej wytrzymałościowy zestaw ;)

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
To jak tak to może być to co pisał Kondzio ewentualnie niech Masti wymyśli coś ciekawego. A próbe z filmiku pewnie tak czy tak pewnie zrobię dla samego siebie, moze uda się też nagrac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Zadania na październik,czyli :





Etap I

od 1 październik 2014 do 2 listopad 2014



1.Blok pomiarowy:

Mierzymy obwód uda i łydki w napieciu-pkt bedą za przyrost tych wartości


2.Blok ćwiczeń

a)Wykonujemy ćw zwane żżurawiem,czyli test siły mięśni dwugłowych ud:

Punktacja:
-wykonanie kontrolowanego opuszczenia wyprostowanego tułowia do poziomu-1 pkt
- wykonanie poprawego jednego powtórzenia-2 pkt

b) przysiady wielokrotne z obciążeniem 50% masy ciała-czas 3 minuty-można w tym czasie odłozyć sztangę,odpoczywać.Głębokość przysiadu-uda poniżej poziomu równoległości z podłożem.

3.blok zdjeć- jedna dowolna poza ukazujaca jak najlepiej mieśnie nóg.
Wrzucamy to od 20 pażdziernika do zakodowanego tematu -link podam .



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Troche motywacji podprogowej nie zaszkodzi...:)




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PERFEKCYJNE INTERNETOWE POMPKI NA PORĘCZACH Z 20-KG.

Następny temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

WHEY premium