SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs " Krata na Lato 2017"moduł III str 26

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
widze fajnie duzo zgłoszeń , bedzie dużo krat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Jeśli dobrze liczę to 13 osób. Dawno nie było tyle osób w konkursach.


Zmieniony przez - tibes w dniu 2017-04-14 09:25:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Krata na lato zawsze tak licznie sie zaczyna a na koniec czerwca jest juz tylko polowa startujacych,sam mam slabsza motywacje niz rok temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
drazekm
Krata na lato zawsze tak licznie sie zaczyna a na koniec czerwca jest juz tylko polowa startujacych,sam mam slabsza motywacje niz rok temu.

Starzejesz się i nie zależy Ci na zachwytach i słowach uznania.
Przestaniemy Cię chwalić i motywacja wróci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
drazekm
Krata na lato zawsze tak licznie sie zaczyna a na koniec czerwca jest juz tylko polowa startujacych,sam mam slabsza motywacje niz rok temu.

Starzejesz się i nie zależy Ci na zachwytach i słowach uznania.
Przestaniemy Cię chwalić i motywacja wróci!

U mnie chyba w czym innym problem,zbyt mało wymagające ćwiczenia konkursowe w tym miesiącu,nakręciłem je jedno za drugim w pół godziny i resztę miesiąca nie mam co robić nie licząc treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
ci co odpadaja licza tylko na suple a nie robią tego dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
doszedł kaliper - szybkie pytanie bo inaczej masti podaje żeby mierzyć a inaczej jest w instrukcji. w instrukcji piszą że 2,5 cm nad prawym biodrem i jak tam mierze to jestem przedział 16-17,5 BF, jak zmierzę koło pępka to 26% aż tak zalany żeby mieć 26 raczej nie jestem więc proszę o weryfikacje stanowiska pomiarowego. bo w 27% bf u tibsa też nie wierzę

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
Gwid
doszedł kaliper - szybkie pytanie bo inaczej masti podaje żeby mierzyć a inaczej jest w instrukcji. w instrukcji piszą że 2,5 cm nad prawym biodrem i jak tam mierze to jestem przedział 16-17,5 BF, jak zmierzę koło pępka to 26% aż tak zalany żeby mieć 26 raczej nie jestem więc proszę o weryfikacje stanowiska pomiarowego. bo w 27% bf u tibsa też nie wierzę
Ręce opadają!
Autor konkursu myślał nad regulaminem a Ty chcesz go przewrócić bo nie podoba Ci się wyliczony w ten sposób %BF!
Przyjmij to na klatę i walcz o kratę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
panie Janku tak humorystycznie napiszę że znam murarzy co od 30 lat murują krzywe ściany i twierdzą ze robią to dobrze nieprzyjmując krytyki. nie że mi się nie podoba ale ja jak ważyłem 112 kg to miałem 30 bf więc nie wierzę w to że przy +95 mam +25%
proszę o weryfikacje i tyle zgodnie z instrukcją producenta.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10051 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728774
Gwid -2,5 cm nad prawym biodrem to mierzą dziewczyny :)

A po drugie-czy gdzieś podawałem,że na podstawie tego pomiaru określamy % bf?


Chodzi tylko o sam wynik pomiaru w tym miejscu-to wszystko .

By określić dokładniej swój bf za pomocą tego instrumentu-można się zmierzyć w 3 miejscach,w 5 lub nawet w kilkunastu-są tabele do takich pomiarów w internecie.
Ale tego nie mamy w konkursie teraz-można to sobie poza konkursowo zrobić.


Zmieniony przez - masti w dniu 2017-04-14 17:48:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa klaty po 40

Następny temat

Szajba,Konkurs Krata Na Lato 2017

WHEY premium