SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs " Krata na Lato 2017"moduł III str 26

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Zgadza się-do 15 max :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
A czy w tych tematach konkursowych przenosimy swoje wypiski treningowe? Czy tylko comiesieczne raporty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Wiadomo-bo inaczej nie będzie pokazane jak poprawiliście swoją formę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
czy w tym konkursie liczba nagrodzonych także zależy od liczby uczestników? Pytam bo szans na nagrody nie mam ale jeśli to ma podnieść liczbę nagrodzonych to się złoszę oczywiscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
ruski czołg
czy w tym konkursie liczba nagrodzonych także zależy od liczby uczestników? Pytam bo szans na nagrody nie mam ale jeśli to ma podnieść liczbę nagrodzonych to się złoszę oczywiscie.

A jakie mają znaczenie nagrody w konkursie który de facto promuje zdrowie? Ja osobiście zgłosiłem się ponieważ taki konkurs to dobry motywator. To jak noc spędzona na rozmowie, i tylko rozmowie w towarzystwie uroczej kobiety
Zapisuj się i nie marudź.

Masti, znaczy się ilość odsłon wątku nie będzie punktowana?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Zastanawiałem się czy wziąć udział ale zostanę chyba przy kibicowaniu . To jeszcze nie ten czas . Ale z przyjemnością będę obserwował


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-04-02 20:16:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
_Szajba_
ruski czołg
czy w tym konkursie liczba nagrodzonych także zależy od liczby uczestników? Pytam bo szans na nagrody nie mam ale jeśli to ma podnieść liczbę nagrodzonych to się złoszę oczywiscie.

A jakie mają znaczenie nagrody w konkursie który de facto promuje zdrowie? Ja osobiście zgłosiłem się ponieważ taki konkurs to dobry motywator. To jak noc spędzona na rozmowie, i tylko rozmowie w towarzystwie uroczej kobiety
Zapisuj się i nie marudź.

Masti, znaczy się ilość odsłon wątku nie będzie punktowana?


Szajba tak czy tak dziennik będę prowadził i próbował będę jak najwięcej zredukować. Zadań siłowych nie mam szans zrealizować nie mówiąc juz o uzyskaniu kraty. ale jeśli dzięki temu ktoś może dostac suple gratis dzięki temu ze sie zgłoszę to po prostu będę to robił w nowym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No zwis na drazku przy wiekszej wadze moze byc problemem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Ruski nie pękaj-Kolos utrzymał się ok 45 sekund-ty dasz radę 90 sekund.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Mnie to bardziej przeraza 180s planka jak nigdy więcej niż 60s nie robiłem. Ale fajnie... Bedzie wyzwanie! Jutro zakładam temat!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa klaty po 40

Następny temat

Szajba,Konkurs Krata Na Lato 2017

WHEY premium