SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Funkcjonalny East West wg Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Viki cały czas idziesz do przodu i wciąż widze zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Wycwiel nie wiem gdzie widzisz zapas bo ja go napewno nie czuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Viki pomijając upadek telefonu ( z 15 sek. straty ) za długo trzymałaś 6 już od 7 serii Ci nie służyły .
Po 6 seriach z 6 powt. robił bym 4 powt. / 2powt. ( na zmianę ) tak to widzę
No i nie mogą Ci pomagać dzieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Niech będzie... Pierwsza i ostatnia próba. To nie jest ćwiczenie gdzie można walczyć o więcej powtórzeń. Nie chcę sobie pourywać rąk i rozwalić barków. Technika taka jak potrafię, ważne że worki załadowane



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131210
Brawo!
Naliczyłem 73 ale nie wiem czy jakiegoś powtórzenia nie przegapiłem (wkładałem słuchawki aby usłyszeć jak oddychasz )
Dorównałaś prawie mastiemu! (wykonanie podobne do ładowania worków z wyprostem łokci; pod koniec były to już szybkie wznosy prostych rąk - normalnie podziwiam Twoją siłę przy takim wykonaniu!).
Naprawdę jesteś wojowniczką (nie tylko słowną) lecz i masz zacięcie rywalizacji sportowej!
Ten gryf się obraca czy talerze dokręca się nakrętkami? Łamany gryf chyba utrudnia wykonanie - trzeba uważać aby nie uderzyć się w czoło?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29862
No i Super elegancko gratulacje
worki załadowane na wóz zadanie wykonane witamy w klubie

... ale za wąski chwyt
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Ojan dzięki Gryf jest z nakrętkami, trzeba uważać bo one lubią się poluzować w dynamicznych ćwiczeniach i trzeba czasem dokręcić. Nie wiem czy jest łatwiej czy trudniej, ale napewno trudniej złapać szeroko żeby było wygodnie.

Iti może jest za wąsko, ale chociaż ręce proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39656
Pięknie, gratulacje i oklaski na stojąco ode mnie masz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Goldberg dzięki

Póki co to mam mega spięte kaptury, bolące barki i naciągnięty bicek.
I nie, nie będę tego powtarzać. Już i tak mam problem, bo nie wiem jak dam radę dziś ćwiczyć na przeszkodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29862
Viki
Goldberg dzięki

Póki co to mam mega spięte kaptury, bolące barki i naciągnięty bicek.
I nie, nie będę tego powtarzać. Już i tak mam problem, bo nie wiem jak dam radę dziś ćwiczyć na przeszkodach


Podobne objawy miałem

A już wymyślili ze jak nie powtórzysz to nie zaliczą próby do konkursu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Funkcjonalny East West wg wycwiel

Następny temat

Konkurs Funkcjonalny East West wg Catalaja

WHEY premium