SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec wakacji, sezon już za nami, a w przyszłym roku będziemy pakerami!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140920

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Draciel - jak rozciągniesz się stąd do tamtąd to wtedy powiem że idzie Ci lepiej

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ty masz co rozciągać?

a odnośnie tolerancji - ewentualnie mogę zaakceptować ładne lesbijki

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zalety znania wszystkich na dzielnicy - jak oni ich nie lubią to masz luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
może "zlania wszystkich na dzielnicy"

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na wsi to ludzie często od świtu do zmroku albo i puźniej robią to nie mają caszu sobie pierdołami dvpy zawracać

a w miastach ciągle tylko impra % albo myślą gdzie wyjechać na wakacje, by się do roboty wzięli, na wsi wakacji nie ma za to są żniwa, wykopki, sianokosy itp



bezrobotny napisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
jeżeli chodzi o mnie, nie ma pracy dla ludzi w moim wieku

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle, że wiele ludzi ze wsi pracuje w miastach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Ja siedzę w domu i się o******lam, ale głupich pomysłów nie mam

Cinool - i to są porządni ludzie w miastach

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-08-31 19:18:04

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
jak to co wy bredzicie rozciagam się do sztuk walk a nie tak jak wy niedosc że chude z was koksy to jeszcze macie zacofane mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
dracjel a co karate cwiczysz ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening...

Następny temat

rowerek stacjonarny

WHEY premium