SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer jeszcze do wakacji:) Proszę pomuszcie:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
Witam! Moja przygoda z siłownią zaczeła się we wrześniu 2009. Ćwicze właśnie na 3 planie, 2 z nich to były fbw a teraz ćwiczę na splicie. Od kąd ćwicze zawsze chciałem mieć kaloryfer. Już 2 razy podchodziłem do a6w ale za pierwszym razem robiłem źle ćwiczenia a za drógim razem doszłem juz do prawie do 5 tygodnia i się pewnej soboty zabawiłem i nie miałem już siły robic treningu. Juz a6w bym nie chciał bo po pierwsze jest bardzo cięzki a po drogie długo się ćwiczy. Czy mieli byście jakieś plany tak żeby robić brzuch 2 razy w tygodniu (poniedziałek i czwartek)? Chodzi mi głównie o to żebym do wakacji zdąrzył wyrobić ładnie kaloryfer. (22/06/2010)


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 75

Wzrost: 187

Cel treningowy: Masa + kaloryfer

Staż treningowy na słowni: 7 miesięcy

Uprawiane inne sporty: nie ma

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Na brzuch nie mam nic specialnego tak jak np. ławka ze skosem w dół lub innych przyżądów do brzucha.

Dieta: Jest na mase.

Przeciwskaznania medyczne: nie ma

Zażywane suplementy: nie ma
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
najpierw przyjacielu siądź do książek i popraw ortografię

pozdrawiam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
Spoko. Mieszkam za granico także zrozum... A co do tematu to znasz jakieś przykładowe plany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Sprecyzuj swój cel. Albo robisz mase albo wycinke na brzuchu.
Najlepiej wstaw zdjęcie brzucha, potem pomyślimy.

„Wspaniałym momentem do wyprowadzenia ataku jest chwila, gdy przeciwnik przygotowuje atak.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
ABS II + wyszukiwarka .

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244


Tak jak widać nie jestem grubi i dużo mi do kaloryfera nie brakuje i trening na mase chyba nie będzie przeszkadzał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
trening nie będzie przeszkadzał ale nadmiar kalorii przy treningu na mase może nie być pomocny

jedz zdrowo , trenuj ciężko , ewentualnie dodaj do treningu troszkę aerobów

jak oponka nie będzie maleć to obetnij kaloryczność

jednak żeby Ci nie przyszło do głowy odchudzać się

młody jestes masz czas

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
Nie no odchudzać to ja nie mam z czego... Tylko poprostu chodzi mi żeby do wakacji wyrobić ładnie kaloryfer bo mam brzuch twardy i myśle że jak dobże dobiore ćwiczenie i z dietą na mase delikatnie przystopuje to będzie cel osiągniety ale właśnie nie mam pojęcia jak dobrać i które ćwiczenia stosować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
1 cw na dol brzucha
1 cw na gore brzucha
1 cw na skosne
po 3 serie 20-25 powt.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
O to mi chodziło... Dzięki:) A w takiej kolejności robić jak napisałeś? I taki sam trening brzucha w poniedziałek i w czwartek? (sog leci)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o poradę

Następny temat

Zmniejszenie obwodu w pasie

WHEY premium