SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec wakacji, sezon już za nami, a w przyszłym roku będziemy pakerami!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140909

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej ale o ile dobrze sięgam pamięcią to zawsze ankiete dawał i wymyślał ten co zakładał temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale możesz mi pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dawaj na gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra zwijam, jou
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3m sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
papa

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Widzę że poziom spamu żenujący posprzątałem trochę.

Proszę się nie zniżać do poziomu trola , szkoda żeby spam został zamknięty, trzymać nerwy na wodzy.

Posty pousuwane potem polecą bany bo nie mam czasu żeby pilnować kilkadziesiąt stron spamu. Cały czas szliśmy Wam na rękę żebyście mieli gdzie spamować.
Reguły mogą się zminić w każdej chwili.
Znacie zasady spamujecie do woli ale kulturalnie .

Rozumiem że kolega spamer/trol podniósł Wam ciśnienie ale proszę o zachowanie kultury.
Miłego spamowania , jak sytuacja się powtórzy spam zamkniemy i po zabawie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze, że jest już spokój.
Takie sytuacje niestety się zdarzają.
Na początku niby było fajnie, śmiesznie ale szybko zmieniło się to w teksty na niskim poziomie.
Nie chciałbym aby spam który ja pierwszy raz otworzyłem został zamknięty.

Tak więc przejdźmy na wyższy poziom, jak to apelował Iverson w poprzednim spamie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
j/w
a jak nie to chcem wiedziec gdzie ten typek mieszka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Zbyt niski poziom zaowocuje usunieciem spamu do konca naszej kadencji, wiec sie lepiej zastanowcie czego chcecie

zd.r

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening...

Następny temat

rowerek stacjonarny

WHEY premium