SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo mięcha, supli gary i bajcepsy masz ze stali

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98595

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Kazimierzu
no ale Ty coś często zmieniasz, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie

tak myślałem, ale w sumie szkoda



Masz odpowiedź pare postów wyżej...trzeba dokonywać zmian. Nie co tydzień, nie co dwa, a wystarczy co dwa miesiące, wtedy nic nie jest monotonne, chyba ze ktoś komuś napisał na kartce

3x150g kurczaka i torba ryżu
I jakieś tam pie.r.doły
Mija pół roku a osoba rezygnuje z diety, za chwile przestaje widzieć efekty , a co za tym idzie?Rzuca siłownie, sport, wraca do trybu melanż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Teraz powinnismy sie zrozumieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
im bardziej monotonna dieta, tym łatwiej na niej wytrzymać, przynajmniej mi .tylko warto sobie wpleść cheat meale/daye, żeby można było sobie pozwolić na jakieś życie oprócz siłowni.

ja Cię rozumiem, ale Ty chyba nie bardzo, więc już więcej nic nikomu nie doradzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
nie wyobrażam sobie dzisiaj treningu nóg, chyba barki zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Kazimierzu
im bardziej monotonna dieta, tym łatwiej na niej wytrzymać, przynajmniej mi .



Widzisz mój drogi kolego z internetu, te zdanie jest super, a mianowicie zwrot "przynajmniej mi".




Mi np na monotonnej jest cieżko funkcjonować, więc ile ludzi tyle gustów i zwyczajów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
kokosowy zamówiony

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
bedę jadł

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Możemy zmienić temat bo takie podawanie przykładów co komu bardziej przypada do gustu jest bez sensu. Indywidualność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
sprawa jest taka, że każdy orze jak może, po prostu pomyślałem, że jeśli coś piszesz na forum to chcesz żeby ktoś to skomentował, więc to zrobiłem, mam wyebane w sumie na to, co Ty jesz

następnym razem nic nie napiszę, najwyżej "cieszę się"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Jaka cena za olej i ile g?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ryżowe Ciastko z Masłem orzechowym i bananem 50ww [PLACEK]

Następny temat

Pomoc w ustaleniu pory jedzenia sernika

WHEY premium