SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo mięcha, supli gary i bajcepsy masz ze stali

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98574

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
no wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
ale ponoć na TR nie wykorzystasz więcej węgli niż potrzebujesz, znaczy nie odłożą się w fat, więc chyba lepiej walić ich w opór, a tłuszcze mniej

chociaż nie wiem czy to prawda, bo wiem tyle co z internetu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Powiem Wam Panowie tak: masa masą, ale przecież nie można jeść wszystkiego na okręte.
Komu zależy na SZYBKIM przybraniu wagi to wiadomo, ze pcha co popadnie, ale ja mam troszkę inne podejście, a mianowicie kiedyś jak robiłem redukcję to nie stosowałem jakiś vlcd przez 2 miesiące i byłem przez tydzień zadowolony zanim mi woda wróciła, a zajęło mi to od lutego do grudnia, czyli prawie okrągły rok.: żadnych słodyczy, mało tłuszczu( za mało zdecydowanie).
Pózniej już sie "poznaliśmy". Zacząłem podjadać słodycze, coraz wiecej i wiecej i co? Kcal minimum 2 x podbite, a mnie nie zalało. Nic a nic.
Co chce przez to powiedzieć? Uważam, ze lepiej dłużej i " na dłużej" niz szybko i na chwilę



To jest tylko moje osobiste zdanie dotyczące mnie i mojego organizmu, właśnie to zdążyłem zarejestrować przez ten czas.
A dieta? Dieta jest "zabawą"-nie, nie chodzi mi o to ze jest dla słabych i można ją olewać-to taki żart był oczywiście, ale dlaczego zabawą? Bo poprzez manipulowanie BWT można odkryć w sobie wiele ciekawych rzeczy takich jak pompa, samopoczucie itp co uważam za "zabawę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94526 Napisanych postów 364483 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669242
farmazon

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94526 Napisanych postów 364483 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669242
jak przegniesz to się ulejesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94526 Napisanych postów 364483 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669242
normalna sprawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Tyle z mojej strony na temat diet i takich tam. To my mamy sie czuć dobrze z samym sobą i widzieć pozytywne zmiany, a nie słuchać tego co mówią inni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
no ale Ty coś często zmieniasz, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie

tak myślałem, ale w sumie szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Wiec jak ktoś mi mówi, ze jem za mało albo za dużo to sie uśmiechem i mowię spoko, tylko czemu ty trenujesz od 3 lat a wyglądasz tak samo? I następuje chwilowa cisza. Nie wyglądam jak milion złotych, ale mimo tego jestem bardzo zadowolony z tego co przez ten czas udało mi sie zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
nie czepiam się, tylko próbuję doradzić, bo sam coś kombinujesz cały czas, i tyle. Skoro zmieniasz to znaczy że uważasz, że jest źle, lub że może jest lepiej, to podsuwam pomysły
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ryżowe Ciastko z Masłem orzechowym i bananem 50ww [PLACEK]

Następny temat

Pomoc w ustaleniu pory jedzenia sernika

WHEY premium