SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilo mięcha, supli gary i bajcepsy masz ze stali

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99535

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 468 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13903
aż mi narobiłeś smaka... moja mama taki kiedyś robiła. Albo wątróbkę w mące na patelni na oleju. damn. ale to w tygodniu dzisiaj jem w opór wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 468 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13903
Kiedyś był odcinek chyba 'uwagi' o jakimś fast foodzie w WWA (chyba? nia pamiętam) co okazało się że facet serwował gołębie, psy i wszystko. Czegoś takiego bym nie zjadł, a podroby? Dobre są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
wątróbka spoko, polecam

wczoraj z nudów przeczytałem z kilkadziesiąt badań, artykułów i innych pyerdół z hamerykańkich forów i trochę zmieniam podejście do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Wszędzie serwują takie rzeczy. Jak odróżnisz mięso psa od człowieka czy gołębia? Wszystko to to samo stowrzenie praktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 468 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13903
podobno jak przyrządzisz psa, to pies go nie zje. Tak brzmią opowieści z krypty. Odświeżam całą kolekcje Resident Evil. Polecam, zwłaszcza Mile w 1 części.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Kazimierzu
trochę zmieniam podejście do diety )



Dieta jest dla słabych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 468 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13903
Pudzilla tak mówił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Taka prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 468 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13903
trza żreć i ćwiczyć. O właśnie byłem przed chwilą w stonce... chciałem kupić opaskę na kolano. Mam genetycznie że jak chodzę to cały strzelam, nie jest to spowodowane żadnym brakiem wapnia, żelaza ani nic. Tak po prostu mam. Dorwałem na promocji uwaga za całe 1zł opaskę na staw łokciowy (Neoprenowa). Na kolano się skończyły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
no fakt, jak się do tego wali kilka gram suplementacji to rzeczywiście aż tak pilnować się nie trzeba
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ryżowe Ciastko z Masłem orzechowym i bananem 50ww [PLACEK]

Następny temat

Pomoc w ustaleniu pory jedzenia sernika

forma lato