SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki plan 3 dniowy?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16541
Witam.mam dylemat odnośnie zmiany planu. Zawsze ćwiczyłem zwykłym splitem 3 dniowym każda partia raz w tygodniu. Proste zwykłe plany opierające się na samych ćwiczeniach ze sztangą i chantelkami itp bez atlasów.
Plus czasami wplatałem trening fbw.
Teraz chce zmienić plan na mase za jakieś 2 miesiące . Chodzi mi o coś typu 3 dniowego z tym że da się przetrenować w te 3 dni każdą partię 2 razy? Czy lepiej raz a dokładnie?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16541
Jeszcze takie pytanie. Mam biceps 3 serie czyli jedno ćwiczenie i teraz wychodzi tak że jeden tydzień ćwiczę push pull push
A drugi tydzień pull push pull
Czyli jednego tygodnia ćwiczę biceps raz 3 serie. A w drugim tygodniu dwa razy po 3 serie bo dwa są dni pull. I na dodatek to samo ćwiczenie więc czy to nie dziwnie i nie za mało?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak trenowałeś zwykłym splitem mzoesz dać push pull fbw lub push pull i w jednym tygodniu wypadną Ci 2 dni push a w drugim 2 x pull
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16541
Kurde te push pull zagmatwane ale już zaraz się douczę. a oprócz tego?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16541
Nie wiem czy dobrze ale teraz robię tak że do każdego treningu fbw na koniec dorzucam 3 serie na brzuch plus 3 serie na przedramiona plus 3 serie na łydki. I tak samo chciałbym w nowym planie żeby tych partii nie zaniedbać bo i tak słabo u mnie z nimi.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Brzuch mzoesz dać po treningu, 3 serie wg mnie słabo jak już to 2 cwiczenia po 3-4 serie w superseriach mogą być zrobione, a łydki daj dasz do push a przedramiona do pull, przedramion nie ma co aż tak specjalnie trenować, one wszedzie pracują gdzie siła chwytu jest wymagana
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16541
Super. Przydatna wskazówka co do brzucha. Nigdy nad tym się nie skupiałem. A co do push pull jest jakiś schemat? Tzn ilość serii powtórzeń to da się ogarnąć ale kolejność ćwiczeń wg czego? partii największych na początku?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16541
BAZA DLA DNIA PUSH:
-czworogłowe uda
-klata
-bary
-triceps

BAZA DLA DNIA PULL:
-dwugłowe uda
-plecy
-biceps


Mniej więcej?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
dokłądnie tak, w pull tez tył barków można dać
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16541
BAZA DLA DNIA PUSH:
-czworogłowe uda 6 serii po 10/12 post.
-klata 6s
-bary 4s
-triceps 4s

BAZA DLA DNIA PULL:
-dwugłowe uda 5 serie
-plecy 6s
-tył barków 3s
-biceps 3s

Plus po każdym treningu 2 ćwiczenia po 3 serie na brzuch i 3 serie na łydki.

Tak może być? Tzn liczba serii itp?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
rozumiem że seria to masz na myśłi jedno ćwiczenie czy chcesz dizelić np na 2 ćwiczenia po 3 serie ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16541
Jak na klatę mam 6 serii tzn wolałbym 2 ćwiczenia po 3 serie. A jak lepiej?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek

Następny temat

Cardio

WHEY premium