SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki plan treningowy?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Witam!
Prosze o pomoc w ulozeniu planu treningowego. Jestem w sferze cwiczen nieco zielony, ale po przejrzeniu tego forum wiem juz, ze przez 8 tydodni powinno sie robic trening ogolnorozwojowy ACT (i tu pytanie czy faktycznie tak dlugo? Planuje cwiczyc 3 razy w tygodniu, czyli zalozmy 24 pierwsze treningi ten ACT? Zrobic 12 stacji i do domu, czy jak?:P) A teraz postaram sie poruszac zgodnie z instrukcja:P:
1. Mam zamiar zaczac 3 razy w tygodniu, czas to nie problem.
2. Nie trenowalem..
3. Jesli chodzi o cele to chcialbym schudnac na udach, tylku, brzuchu i przypakowac na rekach i klatce:)
4. Czasu mam sporo, a silownia na ktora bede chodzic nie jest za duza, ale podstawowe sprzety posiada i nie tylko.
5. Jesli chodzi o przeciwskazania medyczne to kilka miesiecy temu mialem zlamana kostke, ale juz mi to nie doskwiera. Przy przysiadach czasem strzela mi w kolanach, a przy podnoszeniu hantli w lokciu.. Chociaz nie zawsze.

Bede ogromnie wdzieczny za pomoc, z gory dzieki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Masz niewypełniony profil. Brak danych na temat wagi/wzrostu, wieku.
Pomijając to trening ACT jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla zupełnie początkującego. Wykonywać możesz wszystkie ćwiczenia, należy jednak nie przesadzać z ciężarem skoro była kontuzja. Nawet powinieneś to robić aby przypomnieć stawowi skokowemu, że może być obciążany. (Zakładam, że jesteś młodym człowiekiem, a nie staruszkiem z osteoporozą i trudno zrastającymi się kośćmi).
Przy odpowiednio intensywnym treningu ACT efekty będą zadawalające - zobaczysz. I będziesz go robił przez 8 tygodni z przyjemnością. Pamiętaj tylko o ciągłej progresji intensywności treningu (ilość powtórzeń, coraz większe ciężary). Musisz czuć zmęczenie, zakwasy, siłownia to ciężka praca, a nie zbijanie bąków.
Pozdrawiam

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Przygotuj na podstawie gotowych planów, coś co możesz wykonywać na dostępnym u siebie sprzęcie, a my wtedy odpowiednio pochawalimy lub skrytykujemy.
Wspólnie ustalimy jakiś rozsądny plan dla Ciebie.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Dzieki za odpowiedz:) Jesli chodzi o wzrost, wage i wiek to 182/95/22.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie zmiany?:D

Następny temat

Pomocy!!! :(

WHEY premium