SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak smakołyki spalają tłuszcz

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5398
Wiem, jestem wrednym szowinistą
Jeśli chodzi o ludzi pierwotnych to wydaje mi się, że podstawa pożywienia zależała przede wszystkim od obszaru zamieszkania i trybu życia. Były kultury typowo zbierackie i typowo myśliwskie, a także oczywiście w różnym stopniu mieszane. Dochodzą tu też grupy zamieszkujące wybrzeża mórz, wprowadzające do pożywienia tzw. owoce morza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Panie Sławku a proszę mi powiedzieć jakie jest Pana zdanie na temat lodów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bardziej niz mieso podobno termity i inne robale
Ps
jestem kobieta i czekolade jem w ilosciach skromnych, za to wszyscy mezczyzni jakich znam sa lasuchami i nigdy nie poprzestaną na jednym kawalku

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-06-30 12:00:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5398
Też białko zwierzęce, jakby nie patrzeć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Jeśli chodzi o ludzi pierwotnych to wydaje mi się, że podstawa pożywienia zależała przede wszystkim od obszaru zamieszkania i trybu życia. Były kultury typowo zbierackie i typowo myśliwskie, a także oczywiście w różnym stopniu mieszane. Dochodzą tu też grupy zamieszkujące wybrzeża mórz, wprowadzające do pożywienia tzw. owoce morza.

Nie prawda, nie istnieją tereny na świecie gdzie były cały czas dostępny pokarm zbieracki. Po drugie owoce i warzywa paleolitu, nie były tak duże,tak smaczne jak dziś. Tak jak pisałem, mięso/podroby/tłuszcze to podstawa, owoce,warzywa i miód dodatki w większym lub mniejszym stopniu w zależności od pory roku no i oczywiście głód...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
lepsze niz zwierzece i ma przyszlosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Czy można prosić o jakieś namiary na te chałwy z poliolami? Chociaż producent...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Preneolityczna baza pokarmowa to "temat rzeka", który doczekał się nawet własnej dyscypliny naukowej - paleodietologii.

Lody są OK, ale nie słodzone cukrem, których u nas - "jak na lekarstwo".

Chałwy słodzone poliolami produkuje taka najpopularniejsza firma "chałwiarska"; nazywa się bodaj - Koska, czy coś w tym stylu. To niezła rzecz, bo sezaminol posiada relatywnie silne właściwości odchudzające - jako agonista PPAR alfa.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jeszcze podciągam, bo pewnie ktoś jeszcze poczyta.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Chociaż pieprz to może nie taki wielki smakołyk, ale na mojej stronce autorskiej pojawił się artykuł o jego właściwościach odtłuszczających - "Pieprz - dopingująca przyprawa". Zapraszam...

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP NA GALI X FIGHTS SERIES

Następny temat

czy olimp sprzedaje wszystko w blistrach juz?

WHEY premium