SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak smakołyki spalają tłuszcz

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nie bardzo ma co reklamować, bo Wedel robił przez chwilę jakąś czarną czekoladę, ale jej teraz w sklepach nie widzę.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
slonika odlozylem na polke w cenie 1-nego kupilem 2 Wawele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8655
Jeżeli chodzi o kakao to jakie polecacie? Jestem na CKD więc muszę uważać, chociaż po wakacjach pewnie przejdę na Low Carb z pewnych przyczyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Biniu... Smakowo - nie ma porównania. Jak serek tofu do parmezanu.

Kakao - jak kakao... Każde prawie takie samo - pod względem analizy składu. Różnią się jedynie sposobem fermentacji; są jasne i ciemne. Mówię oczywiście o naturalnym - nie słodzonym typu instant.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o czekolodę, to polskie wyroby są bardziej "oszukane". Porównując analogiczny produkt krajowy do belgiskiego czy szwajcarskiego, ten pierwszy ma znacznie więcej węglowodanów, mimo teoretycznie tej samej procentowej ilości czekolady. Osobiście polecam belgijską Côte d'Or Sensations - 86% Noir Brut, bywa w hipermarketach, ma poniżej 20g ww na 100g, prawie low carb Mam obsesję na punkcie tego smaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Kolejny głos na słonika.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ehhh
no to trzeba bylo mowic od razu

Jak serek tofu do parmezanu.

teraz mam juz zapas - chyba ze oddam Rodzinie i sam udal sie znow na lowy tym razem slonika
a niech no nie bedzie dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Oddaj tę 90-tkę Wawela dzieciom.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Dzieci nie zjedzą gorzkiej czekolady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dziasiaj spotkałem się z Biniem. Jedną już zjadł przy mnie. Została mu więc już tylko jedna.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP NA GALI X FIGHTS SERIES

Następny temat

czy olimp sprzedaje wszystko w blistrach juz?

WHEY premium