SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak smakołyki spalają tłuszcz

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Koledzy moderatorzy... A może by podwiesić gdzieś tutaj tego arta, bo to z takich, które zawierają pewną wiedzę fundamentalną, przydatną przy planowaniu diety redukcyjnej?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Mam rozumieć, że trzeba dużo pieprzyć ? Bez różnicy, jaki to pieprz?

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobaczę, ogółem tępimy pimp a Twoja strona takim jest,
obgadam miej inaczej to w gronie moderatorów i doradców.

Edit; Ze względu na to, iż nie tolerowany jest tu pimp i wcześniejsze osoby były zbywane, musimy podjąć kroki.
Co wybierasz?:
1. Tematy lecą do działu olimp
2. Tematy zostaną usunięte

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2009-07-13 16:19:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Skalar - bez przesady, chociażby z uwagi na moje kompetencje i siwe włosy. Nie traktuj mnie jak leszcza, który popisuje się wiedzą, przepisując ulotki. Wydaje mi się, że moje artykuły i wykształcenie wnoszą wartość dodaną do tego działu. Chyba lepiej, jeżeli wspólnie wymyślimy jakąś formułę, dzięki której czytelnicy tego działu będą mogli poszerzać wiedzę poprzez moje arty.
Nie jestem pewien - czy czytelnicy i osoby prominentne forum będą zachwycone, jeżeli wywalisz moje artykuły? Niosą one bowiem w sobie odpowiedni bagaż wiedzy i liczby odsłon.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Inni byli wyrzucani, nie byłoby to sprawiedliwe wobec nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Skalar... To wygląda tak... Stronka ma być z założenia - jak pisałem - zapleczem merytorycznym forum. Jest ona wprawdzie częściowo sponsorowana - między innymi - przez jedną ze znanych firm odżywkowych, ale każde takie medium musi mieć jakiegoś sponsora (koszty). Nie jest natomiast jej zadaniem promowanie produktów, tylko prezentowanie i komentowanie najnowszych doniesień naukowych - z zakresu wpływu składników pokarmowych na zdrowie, sylwetkę i tężyznę fizyczną.

Zróbmy może w ten sposób: będę wrzucał w tym dziale, jak teraz, informację o każdym nowym artykule, związanym tematycznie z odchudzaniem. Jeżeli nie będzie zainteresowania, tak jak w przypadku pieprzu czy opalania, damy mu spaść - bez prób reanimacji. Natomiast - jeżeli będzie czytany - nich kręci się do oporu. Natomiast - jeżeli już wyczerpie się nim zainteresowanie, przeniesiemy go do działu Olimp.

Szkoda mi tylko tego arta, bo niesie on - jak pisałem - pewne informacje podstawowe, istotne dla osób podejmujących dietę redukcyjną. Zostawmy go może - na razie - tak jak jest. Potem - zobaczymy...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety niema takiej/innej możliwości.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Skalar... Dzięki za pozdrowienia (vice versa), ale w tym arcie nie było nawet grama pimpu. Wydawało mi się, że moja osoba i literatura uatrakcyjnią Twój dział. Nie jest mi jednak zręcznie - rozmawiać dalej na ten temat.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może to robią, ale ni mogę tam mimo wszystko widnieć,
mnie też nie jest zręcznie, dlatego zakończmy rozmowę na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Będą jednak kolejne, zapowiadane reperkusje tego arta - np. o wszystkich, odchudzających składnikach czekolady. Szkoda, aby nie pojawiła się o nich informacja w Twoim dziale...

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP NA GALI X FIGHTS SERIES

Następny temat

czy olimp sprzedaje wszystko w blistrach juz?

WHEY premium