SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
A to miska z wczoraj:






Zmieniony przez - go_to_fit w dniu 2011-11-13 11:19:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
go_to_fit

Zmartwiłaś mnie, Majli, że do lata będzie dużo lepiej, a na ideał mam jeszcze czas. To chyba najgorsza rzecz w odchudzaniu, że na efekty trzeba czekać.


Tycie też rozłożyłaś sobie w czasie, nie? Nie stało się to w ciągu dwóch tygodni, tylko pracowałaś na to pewnie kilka lat.

go_to_fit
Tylko kurde, sztangielki? Kolejna panika!
Jak mam ustalić jak ciężkie te sztangielki powinnam kupić?


Jeżeli dysponujesz kaską, to kup regulowane do kilkunastu kg obciążenia na rękę. Na początek wystarczy. Jeżeli nie, to pomyśl o siłowni.

go_to_fit
Dlaczego tak zachwalasz olej kokosowy? Naprawdę jest jakiś wyjątkowo dobry i wart polecenia?


www.google.pl , https://www.sfd.pl/wyszukaj/

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Byłabym wdzięczna za podanie szybkiego prostego przepisu na
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
go_to_fit
Ale nadal uważam, że takie naskakiwanie na ludzi, którzy tu przychodzą są przerażeni (ah, ten ogrom informacji) tylko ich zniechęca, a czasem jednak trzeba ich zachęcić.


Zachęcić do zdrowego odżywiania? Litości.
Zobacz podwieszone artykuły w regulaminie działu, tam masz podaną większość podstawowych informacji.

Przestańcie pisać o czytaniu forum, bo większość ogranicza się do wypełnienia ankiety, a nie ma żadnych przemyśleń na temat przeczytanych wiadomości.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
W sumie to przytyłam dość szybko, po pewnych lekach, ale dobra, nie ważne.
W takim razie kupie ten olej kokosowy ;)

Jak chce zrobić omlet to wystarczy zmielone płatki owsiane i jajka usmażyć?

4nn, ale tych informacji jest OGROM! Oczywiście to dobrze że wiele można się dowiedzieć, ale jak ktoś chce wejść, przeczytać i wprowadzić w życie to nie zrobi tego w 5 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Czytaj uważnie, nie odbębniaj. Ladies unikają solonych rzeczy gotowych, ale samej soli nie. I to mnie cieszy

Wyyyyluuuzuj
Mówię, że do wakacji nie będzie idealnie, żebyś później nie była zawiedziona jak się coś przesunie... Ale ogólnie sądzę, że masz duże szanse. I wrzuć te fotki. Jesteś silna psychicznie? Wrzuć. Wrzuć.

WRZUĆ! WRZUĆ! WRZUĆ!

P.S.: Ja mogłabym dorzucić sobie właśnie rowerek w dni wolne od siłowni, ale NIE CHCĘ, bo zależy mi na trwałym efekcie, a do tego dochodzi się powoli!

edit: mam wrażenie czy żółtodziób Majli za dużo tutaj rad udziela?

Zmieniony przez - Majli w dniu 2011-11-13 11:45:53

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2329
dawno mnie na sfd nie było a tu widze nowe dzienniki przybyły;) zycze powodzenia:) i nie denerwuj sie za krytyczne komentarze, szefowe mają tu dużo dzienników do czytania i pisania poradwięc normalne, że nie mogą nad każym się rozczulać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Majli, ja wcale nie uważam że jest Cie tu za dużo :) Przynajmniej ktoś nie krzyczy tylko wspiera, dzięki!

Czy jestem silna psychicznie? Nie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Dlatego tak tych fotek unikam..
Muszą być w bieliźnie? Nie wystarczy obcisła koszulka i leginsy?

kotszop, dzięki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

Następny temat

Rekompozycja > Stabilizacja > Siła > Rzeźba :D

WHEY premium