SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
No noładnie woda poleciałapewnie już czujesz różnicę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Się ruszyło

A za zgrzeszenie na imprezie 50 przysiadów i 100 pajacyków zrób. Na czas

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Gunia, ehh szkoda że to tylko woda poleciała :| Wolałabym się od razu tłuszczu pozbywać, zwłaszcza na brzuchu.
Różnicę na szczęście czuję :) Spodnie są luźniejsze. Czasami zdejmując nie rozpinam ich, tylko ściągam w dół.

Ruda, Wyszło tak:
50 przysiadów - 1:31min
50 pajacyków - 00:55min
10 sekund przerwy (ah, to zmęczenie..)
50 pajacyków - 1:11min

Widzę że doskonale wiesz, jak zniechęcić człowieka do miskowego grzeszenia ;)

Dziś:

Trening:
50 przysiadów
100 pajacyków
trening z piłką wg Martucca

Miska z dziś:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Uwagi do jedzenia:

Kupiłam olej kokosowy!! ;) [Jeśli ktoś z Was mieszka w większym mieście, mogę polecić gdzie można go dostać w świetnej cenie]
Mam nadzieje że wiórki kokosowe nie są złe i mogę je szamać w omlecie?

Soczewico, wracasz do łask!
Wymyśliłam że kupię białą fasolę, ugotuję i zjem.. Ale zapach i czas przygotowywania mnie powalił!
Jednak soczewica nie jest taka zła :)

Zastanawiam się tylko, co mogę jeść do obiadu jako węglowodany, ale tak, żeby zawierało też białko? (dlatego nie chce jeść kaszy gryczanej, ryżu czy makaronu, bo jest mało białka).

Dziś odebrałam wyniki i byłam u lekarzy, cholesterol mam w normie ;)

Zmieniony przez - go_to_fit w dniu 2011-12-01 20:09:51

W związku z moimi problemami z tarczycą, zastanawiam się i jednocześnie kieruję pytanie do doświadczonych :) Czy są jakieś produkty których szczególnie powinnam unikać albo są bardziej wskazane?

Zmieniony przez - go_to_fit w dniu 2011-12-01 20:12:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Miska na jutro:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Quinoa jest bardzo dobra i ma chyba 13g białka na 100g, tylko że jest dość droga. Ale polecana w arcie "co jedzą Ladies", więc jeśli możesz sobie pozwolić to zobacz czy Ci smakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
MagdaK, wiem, właśnie pamiętałam o quinoa, nawet widziałam to w sklepie ze zdrową żywnością, ale 13g białka to mało :( w porównaniu z soczewicą, która ma 25g białka ;)
Ale będę próbować, metodą prób i błędów mam nadzieję, że uda mi się znaleźć to co mi najbardziej pasuje (tak to sama starałam się 'wyczuć' proporcje jajek i mielonych płatków owsianych, które najbardziej mi pasują do zrobienia omleta).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Tak na szybko: ww z białkiem: ciecierzyca, soczewica, fasola (wszystkie strączkowe), gryczana, ryż.

W związku z problemami z tarczycą: opisz dokładnie o co chodzi, bo wcześniej chyba pominęłas ten aspekt.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Gdzieś po drodze chyba wspomniałam o tym głupim problemie, ale nie wdawałam się w szczegóły.
A więc tak, w zeszłym roku w marcu pielęgniarka w szkole na badaniach kontrolnych stwierdziła że chyba mam wola i problemy z tarczycą i wysłała do lekarza rodzinnego, który odesłał mnie do endokrynologa.
Od wtedy odkąd robiłam badania miałam za wysokie TSH i brałam leki, z czasem zmieniając dawki na wyższe.
I od wtedy też w dość szybkim tempie dużo przytyłam i zatrzymał mi się okres (to ostatnie dość długo ukrywałam przed 'światem').
Rok temu zaczęłam chodzić do ginekologa i do obu lekarzy cały czas chodzę.
Co zabawne, ciągle miałam za wysokie TSH, ale w lato jak skończyły mi się hormony od ginekologa i nieplanowanie przestałam je brać to TSH (tylko raz był taki wynik) się unormowało, aż lekarz endokrynolog był w pozytywnym szoku. Później przez kolejne dwie wizyty (ta druga była właśnie dziś) TSH mi spadło poniżej minimum i lekarz zmiejszył mi dawkę. To chyba wszystko.
Aaa generalnie to mam niedoczynność, Hashimoto i chorobę autoimmunizacyjną.. Masakra.. Normalnie jak problemy kobiety w wieku około menopauzalnym albo emerytalnym.. :(

Zmieniony przez - go_to_fit w dniu 2011-12-01 22:40:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
tylko quinoa ma komplet aminokwasów

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

Następny temat

Rekompozycja > Stabilizacja > Siła > Rzeźba :D

WHEY premium