SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
MOTYWACJA:
Nie traktuj tej imprezy jako metę, tylko kamień milowy! Przez 3 miesiące na pewno osiągniesz jakieś widoczne rezultaty! Lepiej chudnąć długo, a na stałe. Czas mija szybko, pomyśl sobie dziś, że gdybyś np. rok temu postanowiła schudnąć (a było to tak niedawno, prawda?) to już byłabyś 12 miesięcy do przodu! To moja metoda. Wyobrażam sobie, że los dał mi szansę cofnięcia się w czasie i naprawienia swoim błędów :)

DIETA:
Raz dwa kup sobie wagę do żywności, bo mam wrażenie, że przekombinowane te ilości są. Jeśli zakup odpada to wchodź na stronę ilewazy pl. Jesz zdecydowanie za dużo węglowodanów. Jeśli zapoznasz się z linkiem podanym przez dziewczyny (Co jedzą Ladies), zobaczysz, że tak naprawdę można jeść dużo dobrych rzeczy :) Koniecznie wrzucaj zrzuty dziennika, a dziewczyny doradzą Ci co zmienić!

TRENING:
Brzuszki i rower? Może... Na krótką metę;/ Same aeroby nie prowadzą do niczego dobrego i ja niejednokrotnie się o tym przekonałam. Będziesz musiała z czasem wydłużać czas treningu, a nie można przecież tego robić w nieskończoność! Lepszy jest trening siłowy :) Dlaczego? Znajdziesz w wyszukiwarce jak wpiszesz "odchudzani łopatologicznie". Obliques świetnie wszystko wyjaśniła. LEKTURA KONIECZNA.

No i nie uciekaj nam z tego forum. Nie raz Cię szefowe zjadą, ale bądź twarda i słuchaj z pokorą!

EFEKTY GWARANTOWANE :)

P.S.: Zapomniałam o najważniejszym :) Musisz koniecznie wrzucić zdjęcia sylwetki i zorbić sobie pomiary! No i dokonywać ich regularnie, np. co tydzień, żebyś miała kontrolę nad efektami!!!!!!

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 213 Napisanych postów 10095 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66283
ahh ta 100dniowka

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
I krata w 8 tygodni

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I cycki nie znikną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I droga na MS w fitness sylwetkowym otwarta

Do koleżanki:
Co jako deser : słodycze, lody

O wyglądzie to sie nie myśli jak się wpyerdala słodyczki i lodziki latami, hę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Majli, dzięki bo jako jedyna nie dołujesz mnie, tylko jasno piszesz co i jak dodatkowo motywując i podtrzymując na duchu ;)
Nie chce traktować imprezy jako metę, ale że już jest to chce trochę zrzucić żeby w sukienkę się zmieścić.
A z ilością może być przekombinowane, bo faktycznie wagi kuchennej nie mam. Pomyśle o zakupie.
Kurde, na samą myśl o treningu siłowym ogarnia mnie przerażenie, przeczytałam co polecałaś, ale jakoś nie trafia to do mnie.
A zdjęcia i pomiary na razie sobie odpuszczę, nie chce Was straszyć..


Martucca, Jak się je lody i słodycze to się o wyglądzie nie myśli :P Tylko o ukojeniu nerwów albo zaspokojeniu potrzeby.


Przeczytałam „Co jedzą Ladies”, ale mimo to mam pewne wątpliwości:

Skoro oliwa z oliwek jest dobra, to oliwki tez mogę jeść?

Jeśli mam nie jeść płatków, to co na śniadanie dodać do mleka?

Dlaczego jogurt naturalny jest zły? I dlaczego dziewczyny redukujące nie powinny jeść więcej niż kostka twarogu dziennie, najlepiej wieczorem?

Mogę nadal pić kawę z mlekiem, jeśli jej nie słodzę?

Co z herbatami (zielona, czerwona i yerba mate)? Słyszałam o zielonej niepochlebne opinie..

Teraz przez Was i forum wstałam rano, zrobiłam kawę i kompletnie nie wiedziałam co zjeść na śniadanie :|

Jak możecie, to zamiast mnie dołować, napiszcie co konkretnie jest źle i czym to zastąpić - na prawdę dużo bardziej mi to pomoże ;)

Zmieniony przez - go_to_fit w dniu 2011-11-12 11:51:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
rozwiewam wątpliwości:

możesz jeść oliwki,
możesz jeść płatki ale pod warunkiem, że są to płatki owsiane ( nie żadne kukurydziane, miodowe i inne badziewie)
ponieważ nie można nabiału uważać jako główne źródło białka, możesz zjadać go 150g dziennie a białko pozyskuj z mięsa, roślin strączkowych
możesz pić kawę z mlekiem, pod warunkiem,że jest to mleczko od krowy a nie UHT
herbatę i kawę możesz pić, ale każdą wypitą szklankę uzupełniaj pijąc potem dodatkową szklankę wody



Zmieniony przez - unplugged w dniu 2011-11-12 12:21:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
obczaj inne dzienniki dziewczyn i zobacz jak one jedzą...potrzebujesz kopa w tyłek? myślę, że krytyka lub opieprz działa o wiele lepiej niż spalacz :D niestety jeśli oczekujesz pomocy, potrzebna tu jest wypełniona ankieta i zdjęcia

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Co do mleka? Jogurt. Bo obydwa produkty powinny zniknąć, razem będzie im raźniej wyjść z kuchni :P Ja rzuciłam już obydwa. Co prawda niby od kilku dni nie jem nabiału w ogóle, ale wczoraj wkradło się troszkę żółtego sera. Ale 20 gram to nie grzech.

Why not? (niech mnie któraś z szefowych poprawi, jakby co). Produkty te zawierają laktozę. NIE JESTEM SPECEM, ale najwyraźniej utrudnia ona redukcję tkanki tłuszczowej. Oczywiście nabiał zawiera wapń, białko itp. Dlatego ogólnie jest dopuszczalny, tylko że w ograniczonych ilościach. Sama przed chwilą przewertowałam SFD, ale na razie konkretnej odpowiedzi nie znalazłam. Powiem Ci z własnego doświadczenia, że jak kiedyś byłam głupia i przeszłam na dietę proteinową, to zajadałam się jogurtami. Potrafiłam dziennie od 4 do 8 dużych jogurtów wszamać. Na początku organizm był zszokowany i skutkowało, a później tylko szkodziło. Może przez to, że jogurty wcale nie mają tak dużo białka, a masę węglowodanów? Nie wiem. Diety tego typu są bezsensowne, wręcz nas upośledzają. Nawet w najdurniejszych dietach powiedziane jest, żeby nie przesadzać z nabiałem, a z czasem go ograniczać.

Prawda życiowa jest jedna, chcesz coś osiągnąć - nie ma łatwo. Musisz się starać. Ale nie wymagaj od siebie od razu nie wiadomo ile, bo w końcu pyerdolniesz tym wszystkim i rzucisz. Ja na początku chciałam codziennie ćwiczyć godzinę aerobów i dorzucić siłkę. Później na zmianę aeroby z siłką, a w chwili obecnej ćwiczę na siłowni co drugi dzień i po każdym treningu robię sobie 20 minut aerobów. Teraz ćwiczę przez połowę tygodnia to i w przyszłości dam radę, nerwy mi nie puszczą.

Nie mam podstaw do tego, by sama Ci wymyślać dietę, ponieważ w tej chwili jestem jeszcze młodziakiem na forum i osobiście borykam się z problemem poszerzenia mojego kuchennego repertuaru. Ale postaraj się jeść tylko to co w dziale "co jedzą Ladies". To nie jest takie trudne, możesz upiec sobie płaską bułkę z jajek i zmielonych płatków owsianych, przekroić i napchać do niej łososia i warzyw. Możesz zrobić sobie leczo z dobrego mięsa i warzyw. Możesz robić praktycznie wszystko, tylko trochę inaczej.

To co czytasz nie przekonuje Cię?
Nikt nie będzie Cię namawiał "hej dołącz do nas i bądź zgrabna!". Tutaj nie liczy się pocieszanie "jak zjesz jedno ciasteczko, to się nic nie stanie. Jak dwa to w sumie też nie, więc wpyerdol od razu całe opakowanie". Jeśli chcesz pomocy - musisz prawdę przyjąć na klatę. Nie fochać się, nie obrażać jak ktoś jest ironiczny wobec Ciebie. To wszystko ma Cie postawić do pionu. Zapewne była tutaj masa takich ludzi jak Ty, których przeraziła wysoka poprzeczka. Nie ma lekko. Ale na szczęście może być powoli, skutecznie i zdrowo, bo chyba o to chodzi w perspektywie czasu?

PRZEPIS NA TORTILLĘ:
-4 ubite białka,
-2 żółtka ukręcone z 4 łyżkami wody o 4 łyżkami zmielonych płatków owsianych,
-sól, pieprz
Rozsmarować cienko na papierze do pieczenia i piec 10 minut w 200 stopniach.

A do środka zawinąć sałatę lodową, pomidory, ogórka, rzodkiewki z łyżką oliwy z oliwek i odrobiną gillowanej piersi kurczaka.

Da się? Da. Ale ważniejszy od kurczaka zawsze będzie łosoś i inne tłuste rybiska.
1

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

Następny temat

Rekompozycja > Stabilizacja > Siła > Rzeźba :D

WHEY premium