SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Obliques, no właśnie wiem, że dłonie to akurat najbardziej narażone miejsce ciała na różne czynniki. Ale wydaje mi się, że to nie jest wina żadnej substancji, nie robiłam ostatnio niczego nadzwyczajnego. Chociaż to może od zmywania garnków po robieniu jedzenia?

Może po prostu tak mi się tylko skojarzyło, bo jak byłam młodsza to jadłam dużo nabiału i był okres że miałam wysypkę alergiczną strasznie swędzącą w zgięciach łokci.
Oby szybko przeszło.

Ruda, długo trwa rozbujanie metabolizmu?
Tak jest, od jutra będę ważyła zjedzone warzywa i liczyła wypite płyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Około 2-3 tygodnie i powinnaś się przyzwyczaić.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Oby ;) Bo to trochę męczące uczucie.
Rano jak jem omleta to muszę go w siebie wpychać, tragedia.
A kolejne posiłki jem, bo wiem że powinnam, a nie dlatego że czuję głód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
go_to_fit
Oby ;) Bo to trochę męczące uczucie.
Rano jak jem omleta to muszę go w siebie wpychać, tragedia.
A kolejne posiłki jem, bo wiem że powinnam, a nie dlatego że czuję głód.

za dwa tygodnie bedziesz plakac ze chodzisz glodna ......takie koleje ....na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dokładnie

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
To mnie pocieszyłyście :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet nie zauważysz, jak szybko zaczniesz radzić sobie z tym jedzeniem, a potem, tak jak mówią dziewczyny, będziesz chciała jeszcze.
Ja po miesiącu jestem głodna na 1800 kcal i teraz płaczę, bo Obliques zabiera mi 200.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
To miejmy nadzieję że później efekty będą duże ;)

Bo męczyć się na marne, to tragedia. Ale w sumie jak się ma coś fajnego osiągnąć to watro się przemęczyć :)

Tylko żeby nie wyszło tak, że jak za x czasu skończę redukcję to cały czas będę czuła ten okropny głód o którym mówisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak tylko nabiał to jest uczulajacy bardzo czesto, raz z powodu wyjalowienia w procesie przerobu dwa z powodu tego ze wiekszosc z nas wyrasta z trawienia laktozy. Z wieksza ilościa bikato nie ma nic wspolnego, a jak widzisz z jedzenia uczulenie pojawia sie w wiekszej ilosci miejsc na ciele, oraz czesto przy ustach, na dłoniach to typowo zwiazane z tym co bierzesz w dłonie,
albo albo, słuchaj czy ty nie masz przypadkiem streptoccoków? Przy szkarlatynie dostaje sie takie rece? Zobacz jak wyglada twoj jezyk, jezeli masz czerwony z wypustkami widocznymi, a moze zajete migdałki, to masz szkarlatyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Obliques, ale mnie zmartwiłaś.
Nic mi nie wiadomo o tym, żebym miała te bakterie. Ale obejrzałam język, na środku jest zwyczajny taki blado różowy. Jak się przyjrzałam, to zauważyłam że na końcówce są jakby czerwone plamki (to wygląda tak jakby pojedyncze komórki były bardziej ukrwione), ale trzeba się przyjrzeć, żeby to zobaczyć, bo na pierwszy rzut oka nie jest widoczne.
W internecie jako objawy szkarlatyny wymieniany jest też ból gardła. Zastanawiam się, czy to może być ze sobą powiązane, bo co prawda gardło mnie nie boli, ale od kilku lat stale kaszlę (muszę odksztusić bardzo gęsta wydzielinę (jakby z płuc?) i wypluć) kiedyś brałam na to jakieś tabletki do ssania, ale wraz z zużyciem wszystkich tabletek w paczce kaszel powracał. Lekarz raz mi stwierdził koklusz, a innym razem ksztuśca. Pobrałam leki i na tym się skończyło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

Następny temat

Rekompozycja > Stabilizacja > Siła > Rzeźba :D

WHEY premium