SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
np. mięso, ryby-najlepsze tłuste, kasze, strączki, oliwa, orzechy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obejrzyj sobie dzienniki innych osób. 1700 to nie problem. Wrzucasz zdrowe źródła tłuszczu. Białko podbijasz mięskiem, ew na kolacje twarożek (kazeina zawarta w serze jest wolnowchłaniająca), ale z nim ostrożnie, idealna na kolację). Węgle to owoce (przy redukcji mało wskazane), wszelkiego rodzaju kasze, ryż. No i strączkowe to i tak w większości węgle. Średnio na 2,5 grama węgli w strączkowych masz 1 g białka.
Sos do sałatek: cóż, nie musisz jeść sałatki z sosem. Daj sobie oliwę z oliwek, trochę prochów (przypraw) i też jest dobra.
Jeśli chodzi o kawę z mlekiem najlepiej przerzuć się na czarną, bez mleka. A jak już taką pijesz, to dalej nie wpisujesz kawa i mleko, tylko samo mleko. Nikt Ci do przypraw, wyglądu potraw i ustawieniu ich na talerzyku nie zagląda, tylko patrzą się czy to co jesz ma witaminy, i Ci służy. A mleko kupowane to nie jest mleko. Więcej google, forum, yt.
Warzyw nie wliczasz w tabelkę, gdyż jak ktoś Cie sprawdza i co jesz, jest to co najmniej uciążliwe. Powinnaś mieć nawyk wpychania w siebie warzyw ile wlezie: gdy się redukujesz, gdy utrzymujesz wagę czy masujesz.
Jajka akurat mają dużą ilość białka. Jedno najzwyklej w świecie to za mało, by nagle dojść choć do 120g białka dziennie. Wcinaj ich więcej, gdyż gdy będziesz miała czystą miskę o cholesterol nie będziesz się martwić.
Groszek a groch. Groch: chodzi mi o nasiona suche kupione w sklepie, które trzeba wpierw moczyć a potem gotować. Groszek konserwowy: może i dobry, ale witaminek mało, gdyż jest konserwowy. Kolejne strączkowe: fasola i soczewica zielona: do moczenia. Soczewica czerwona niby nie, ale je też moczę. Z cieciorką szczerze mówiąc nie wiem jak to jest, i czy trzeba moczyć, ale co strączkowe to strączkowe: moczenie ich sprawia, że nie dość, że są lepiej wchłaniane, to nie musisz tak długo ich gotować.
Feta na II posiłek: słaby pomysł. No i dalej: tyle tego nabiału. 320g w dwóch posiłkach. Nie czujesz się spuchnięta od nadmiaru wody w organizmie? Ser ma właśnie takie właściwości. Dobra, człek wszak na błędach się uczy. Kolacja (tylko bez twarożku, dzisiaj i tak masz nabiału za dużo) i podwieczorek mają być wzorowe!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
heheh, ty tak na powaznie z tymi pytaniami ??

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
go_to_fit
Ale nadal uważam, że takie naskakiwanie na ludzi, którzy tu przychodzą są przerażeni (ah, ten ogrom informacji) tylko ich zniechęca, a czasem jednak trzeba ich zachęcić. Chociaż oczywiście to co napisałaś jest prawdą.



Koleżanko. Zauważ, że my Cię tutaj nie ściągnęłyśmy na siłę, wbrew Twojej woli. Baaa... Nie przypominam sobie nawet, żeby ktoś wysyłał immienne zaproszenie

Z jakiej racji ktoś ma ćwierkać i zachęcać? Mało mamy roboty? Chcesz coś osiągnąć? Dupa w troki i do roboty? Nie chce się, trzeba specjalnej zachęty? A z jakiej racji ma komukolwiek zależeć na tym, żebyś Ty spaliła SWOJE sadło? Mnie (i innym) to za przeproszeniem, zwisa. Nikt tu Cię na siłę nie trzyma.

Albo skończysz się nad sobą użalać i bierzesz się do roboty tak jak wszystkie inne panie tutaj, albo nie zawracaj nam głowy i wracaj do swoich słodyczków i lodzików

....

Ladies... Ja wiem, że Wy w dobrej wierze tu piszecie. Ale proszę od teraz już nic nie pisać.
Koleżanka, jeśli dobrze rozumiem ma studniówkę? No to zapewne kończy szkółę średnią, gdzie wymaga się czytania ze zrozumieniem, czego niestety nie widzę tutaj. W regulaminie są linki do artykułów, asika ustaliła dobry rozkład. Będziemy rozmawiać dopiero, kiedy dieta będzie pożądnie rozpisana.

Która z Was się podejmuje kontrolowania diety w tym dzienniku?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-11-13 17:11:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ja mogę.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Czy jak już ogarnę prawidłową dietę to mam zacząć ćwiczenia siłowe?

Czy powinnam przyjmować jakieś odżywki z białkiem (strasznie mało go jem :|) ?

Co powinnam kupić, jeżeli chcę ćwiczyć w domu?

Zmieniony przez - go_to_fit w dniu 2011-11-13 20:52:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
OD POCZĄTKU:
- wrzuć DOKŁADNIE wypełnioną ankietę i zdjęcia
- ułóż PRZYKŁADOWY jadłospis na b120/ t 60/ ww 160 i tu go wklej - pouczysz się (i czekaj, aż któraś z Szefowych poda Ci ilość kcal oraz rozkład B/T/W dla Ciebie)

Biiblia: co jedzą Lejdis,
do przeczytania: https://www.sfd.pl/-t438773.html
https://www.sfd.pl/-t585708.html
https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html - wszystkie artykuły

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Wiek : 18
Waga : 74
Wzrost : 162
Obwód w biuście : 103
Obwód pod biustem : 86
Obwód talii w najwęższym miejscu : 82
Obwód na wysokości pępka : 94
Obwód bioder : 100
Obwód uda w najszerszym miejscu: 66
Obwód łydki : 39
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) wf w szkole (1-2 razu w tyg)
Co lubisz jeść na śniadanie: kisiel albo kaszka manna instant/płatki z mlekiem + kawa z mlekiem, bez cukru
Co lubisz jeść na obiad : mięso, kasza/ziemniaki, sałatka albo pizza spaghetti, zapiekanka makaronowa
Co jako przekąskę : kanapka, owoc, jogurt, batonik zbożowy, mleko
Co jako deser : czekolada!, lody, nutella
Ograniczenia żywieniowe : jakichś szczególnych brak, są po prostu rzeczy których nie zjem ale to kwestia preferencji
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : Miesiączki mam nieregularnie (kiedyś były w miarę regularne), przyjmuję hormony
Preferowane formy aktywności fizycznej: rower :) rozciąganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : białkowa

Przepraszam za jakość zdjęć i moje śmieszne wygięcie na jednym z nich, ale robiłam je telefonem i samodzielnie, dlatego tak wyszło.

Musze Wam się przyznać, że dopiero jak człowiek robi takie zdjęcia, to otwierają mu się oczy na to jak wygląda..
Jak widać trochę "inaczej" gruba jestem w zależności od stanika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Przepraszam że w częściach..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
ale jest ograniczenie rozmiaru zdjęć :|

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

Następny temat

Rekompozycja > Stabilizacja > Siła > Rzeźba :D

WHEY premium