SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć w 3 miesiące? Prośba o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Gunia, pompeczki w zestawie nie było, polecali (w instrukcji) użyć tej do materaców dmuchanych, ale ja nie mogłam jej w domu znaleźć, więc pompowałam buzią.. hehe ;)
Właśnie zmierzyłam piłkę, ma 45cm 'wzrostu'.. Spróbuję ją czymś dopompować, ale zobaczę jeszcze jak to wyjdzie. W razie gdyby udało mi się ją zwrócić i kupowałabym nową to będę męczyć sprzedawcę żeby mi udowodnił, że piłka rzeczywiście ma tyle cm ile mieć powinna (najwyżej wezmą mnie za 'tajemniczego klienta', trudno)


Zmieniony przez - go_to_fit w dniu 2011-11-21 22:42:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Balsamiczny w ogóle nie śmierdzi.
Ktoś polecał Tobie a6w? Wydaje mi się, że to może być strata czasu, ale niech ktoś się wypowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
MagdaK, mój kuzyn (obecnie kulturysta), ale to było kilka lat temu, polecił mi a6w, robiłam w któreś wakacje przez 3 tyg i byłam zadowolona, ale nigdy nie udało mi się wytrwać 42 dni. Też chętnie zobaczę co o tym myśli ktoś znający się ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
a6w odpuść. Są lepsze, bardziej bezpieczne i sensowniejsze ćwiczenia na mięśnie brzucha. Zdecydowałaś się na piłę, to tego się trzymaj Jeżeli chcesz coś dodać, to lepsze będą wytrzymki.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Z tym, że wytrzymki to za jakiś czas jak go_to_fit ogarnie technikę przysiadów, pompek itp. żeby to technicznie robiła tez....
No i A6W równiez nie polecam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ruda_29
a6w odpuść. Są lepsze, bardziej bezpieczne i sensowniejsze ćwiczenia na mięśnie brzucha. Zdecydowałaś się na piłę, to tego się trzymaj Jeżeli chcesz coś dodać, to lepsze będą wytrzymki.


A co to są te wytrzymki ,jeśli można spytać?

go to fit śledzę Twój dziennik i świetnie Ci idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1786
Ruda, to jakie ćwiczenia na brzuch są najlepsze i w miarę bezpieczne?
I przyłączam się do pytania co to są wytrzymki? Ćwiczenia wytrzymałościowe?
A na piłkę zdecydowałam się, bo forum poleca :)

Ruda i Gunia, skoro odradzacie a6w to trudno, muszę porzucić pana Weidera, hehe.

ewewka, dzięki, ale wcale nie jest tak lekko, łatwo i kolorowo
Ale przyznaję, że każde miłe słowa się przydaję, bo dodają otuchy i siły do dalszej wytrwałości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
go_to_fit
Gunia, pompeczki w zestawie nie było, polecali (w instrukcji) użyć tej do materaców dmuchanych, ale ja nie mogłam jej w domu znaleźć, więc pompowałam buzią.. hehe ;)
Właśnie zmierzyłam piłkę, ma 45cm 'wzrostu'.. Spróbuję ją czymś dopompować, ale zobaczę jeszcze jak to wyjdzie. W razie gdyby udało mi się ją zwrócić i kupowałabym nową to będę męczyć sprzedawcę żeby mi udowodnił, że piłka rzeczywiście ma tyle cm ile mieć powinna (najwyżej wezmą mnie za 'tajemniczego klienta', trudno)


Zmieniony przez - go_to_fit w dniu 2011-11-21 22:42:47

pilka w zetawie powinna miec taka tasme, ktora wklada sie dzirka do pomki i tak dlugo pompuje az dojedzie do tego ze tasma scisle opasuje pilke
...choc moze to zrobuc sama - wyliczajac ze wzoru na obwod kola [url=
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ja nie miałam takiej tasiemkiale ustami na pewno tej piłki nie napompuje się tak jak trzeba, więc skombinuj pompkę i zabieraj się za ćwiczenie
Wytrzymki to ćwiczenia wytrzymałościowe (chodzi nam o te z uzyciem cięzaru własnego ciała)...w skrócie nazywane GPP(jest o tym na forum)
Z tym że na razie nie polecam Ci tego robić, trzeba tu technikę poszczególnych ćwiczeń ogarnąć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
rallygunia
Ja nie miałam takiej tasiemki

ale to mozna samemu zrobic , z tasiemki , na konach dziurka dzirkaczem zrobiona , albo z metra krawieckiego - wg wzoru - 2x3,14 x polowa wysokosci czy polowa z , 45, 55, 65 i wyjdzie ile ma byc od dziurki do dziurki a wtedy mamy gwarancje prawidlowej wysokosci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPORT] aineko 2013 / str. 97, 152

Następny temat

Rekompozycja > Stabilizacja > Siła > Rzeźba :D

WHEY premium