SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przeżyć świeta i nie utyć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 712
Problem jak w tytule. Własnie zakończyłam kilkumiesieczną dietę..pełną wielu wyrzeczeń. Efekt końcowy utrata 24 kilogramów. A tu.....już na początku stres związany ze zbliżającymi się świetami.
Może wspólnymi siłami stworzymy jakieś wskazówki dla osób mających taki problem jak ja ????

Zmieniony przez - Anca w dniu 2009-12-17 22:10:24

Anca

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 694
Indeks glikemiczny się kłania ... Smacznie, zdrowo a przede wszystkim dużo i to bez dodatkowych kilogramów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
bez jaj, święta są raz w roku, w ogólnym rozrachunku kilka dni luzu nic nie zmieni
może wręcz pomóc, nie chodzi tylko o luz psychiczny, ale ustabilizowanie hormonów, podkręcenie metabolizmu

jeżeli wcześniej byłaś na diecie ubogiej w ww to zapewne część zjedzonych smakołyków pójdzie na uzupełnienie glikogenu

dużo ww pobudzi wydzielanie takich hormonów jak leptyna, grelina.. i rozrusza tarczycę

nie psujcie sobie świąt lękiem przed przytyciem.. ile niby przytyjecie przez te kilka dni? jeżeli po świętach wrócicie do starych, poprawnych nawyków żywieniowych to patrząc długoterminowo wpływ odskoczni od diety będzie ŻADEN

zawsze zamiast siedzieć przed stołem czy tv można ruszyć tyłek na spacer czy łyżwy
na pewno ograniczy odkładanie się kcal



Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-12-17 22:28:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
wystarczy sie nie objadac, prosta stara metoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
jesli dieta byla dobrze ustalona i metabolizm jest uregulowany to calodniowe jedzenie sernika nic nie zmieni.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
uu musiales akurat wymienic sernik, moje ulubione ciasto i potrafie cala blache w 1 dzien zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
kk3 wiem o czym mowisz :D. Sam ujazmiam najwiecej z rodziny sernika co roku. W zasadzie 3/4 :D
Anca ziomy powyzej maja racje swieta nie sa codziennie nie ma sie czego bac. Jesli ciekawi cie np moj plan na swieta to jest nastepujacy :
Nie bede sobie niczego zalowal lecz nie przesadzal z obzarciem do takiego stanu ,ze chodzic nie moge:D Do tego co jakis czas gdzies wyjde ,poskacze na skakance ,ktora uzywam od 2 dni :D juz sa postepy w technice skakania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Anca, 24 kg to duzo. Mam nadzieje, zrobiłeś to w zdrowy i rozsądny sposób

Co do świąt, to wszsytko w granicach normy. Mozna sobie pozwolić na 'odchylenia', ale nie codziennie. Do tego ruch i nie bedzie problemu.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 712
Mam nadzieję ,że sposób był zdrowy, robiłam to pod okiem kulturysty, dietetyka. Metabolizm chyba jest ok, kondycja też. A dowodem na to jest fakt,ze przez okres 3 tygodni latałam po górach jak sarenka...bez większego zmęczenia, co wczesniej nigdy mi się nie zdarzało.
Ale zazwyczaj miałam problem z kontrolą przy stole.
Tym razem postanowiłam odrzucic całkowicie pieczywo...to jedyne z czego mogę bez problemu zrezygnować....ale np. kwestia picia??? Czy powinno sie pic duzo czy ograniczać picie...mam na mysli normalne płyny typu herbata, woda.... Ww zatrzymuja wodę więc może mniej pic , z drugiej strony mam wrażenie ,że jak mniej piję to waga leci w góre....No i co Wy na to??

Anca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Wody właśnie powinno się pić więcej. Mi teraz trener polecił dziennie 4-4,5 litra i do tego jeszcze na treningu, czego nie wliczam do bilansu ogólnego. Herbata niesłodzona też może być pita bez problemu.
2-3 dni spustoszenia nie zrobią. Nie ma co się martwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6026
Hehe ja przez święta to moge i 3 kg przytyć - święta są tylko raz w roku i tylko raz w roku tak bardzo wszystko smakuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 57 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 712
No własnie...to Ty nie masz problemu...a ja mam...bo mi zdecydowanie częściej wszystko smakuje niż raz w roku:)
Panikowac nie panikuję...i tak mysląc logicznie to faktycznie nie ma cudownego sposobu aby nie przytyc jak po prostu nie jesć. Najgorsze ze własnie na kolacje przypada bomba węglowodanowa:)

Zmieniony przez - Anca w dniu 2009-12-18 09:43:48

Anca

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje diete.

Następny temat

Dieta na mase do oceny

WHEY premium